Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Birželio 9 dieną Alytuje – tarptautinės dviračių plento varžybos

Organiztorių informacija  •    •  10:57, 2024-06-05
Birželio 9 dieną Alytuje vyks tarptautinės dviračių plento varžybos, kuriose startuos sportininkai iš viso pasaulio.

Birželio 9 dieną Alytuje vyks tarptautinės dviračių plento varžybos, kuriose startuos sportininkai iš viso pasaulio!

 

Pirmą kartą nepriklausomos Lietuvos istorijoje organizuojamos tokio aukšto lygio tarptautinės dviračių sporto varžybos „Tour of Lithuania“.

 

Varžybose startuos dviratininkai iš Danijos, Austrijos, Didžiosios Britanijos, Švedijos, Latvijos, Norvegijos, Lenkijos ir net Mongolijos.

 

 

Penkiuose Lietuvos miestuose, penkias paeiliui einančias dienas, dviračių sporto mėgėjai galės iš arti stebėti įspūdingas, aukšto lygio dviračių varžybas, kurios iš sportininkų pareikalaus didelės ištvermės, jėgos ir ryžto. 

 

Varžybų kalendorius:

 

2024-06-05 1-asis etapas - Klaipėda;

2024-06-06 2-asis etapas - Gargždai; 

2024-06-07 3-asis etapas  - Ukmergė;

2024-06-08  4-asis etapas - Utena;

2024-06-09 Finalinis etapas - Alytus. 

 

Finalinis varžybų etapas vyks birželio 9 d. (sekmadienį) Alytuje. Prie Alytaus sporto ir rekreacijos centro (adr. Naujoji g. 52) 11:00 val. varžybų dalyviams bus duotas startas. Finišas ir sportininkų apdovanojimas numatomas 15:00 val. prie Alytaus sporto ir rekreacijos centro . Visi dviračių sporto gerbėjai kviečiami mūsų miesto dviračių sporto lyderius išlydėti starte ir sutikti finiše. Varžybas bus galės stebėti ne tik varžybų vietoje, bet ir tiesioginės transliacijos metu: https://allsportslivetv24.com/Tour-Of-Lithuania-2024/

 

Visų varžybų metu dviratininkai turės įveikti 842 kilometrus – trasomis, kurios drieksis gražiausiais Lietuvos miestų ir miestelių keliais. 

 

Lenktynių priziniam fondui skirta beveik 10 tūkst. eurų. Dviratininkai varžysis dėl absoliutaus lenktynių nugalėtojo vardo, taip pat aktyviausio, konkurencingiausio ir geriausio jauniausio dviratininko titulų. Bus apdovanota ir geriausius rezultatus pasiekusi komanda. 

 

Šias lenktynes organizuoja Džervaus dviračių akademija kartu su Lietuvos dviračių sporto federacija. Renginys dalinai finansuojamas iš Alytaus miesto savivaldybės.

 

„Labai svarbu, kad mūsų vaikai matytų gerai suorganizuotas, aukšto meistriškumo dviračių varžybas, tik taip pritrauksime jaunimą ir užauginsime olimpiečius tai – mūsų pagrindinė sporto vertybė“ – teigia renginio organizatoriai.

 

Visą informaciją ir naujienas apie renginį galima sekti: www.touroflithuania.eu.

 

 

 

Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai