Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Biblioteka kvies pasikalbėti apie tai, kaip išlikti ramiam neramioje kasdienybėje

Indrė Navickė, Alytaus Jurgio Kunčino viešoji biblioteka  •    •  15:59, 2023-04-24
Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos nuotr.

Paskutiniai metai mums visiems buvo nelengvi: pandemija, infodemija, informacinis triukšmas, karo ir kitos informacijos gausa, būdinga krizinėse situacijose, dezinformacija, melagienos, o kur dar skubrus gyvenimo tempas, kai leki leki ir tarsi galo nematyti. Jaustis neramiai tokioje visko kupinoje kasdienybėje tikrai normalu, bet ką daryti, kad vis dėl to rasti savyje tą vidinę ramybę? Į šį klausimą pamėgins atsakyti Irma Treinavičienė – socialinio darbo srities specialistė, kurios patirtis nuo darbo su neįgaliais žmonėmis bei jų šeimos nariais iki įvairių socialinių projektų, kurių tikslas – suteikti pagalbą labiausiai emociškai pažeistiems asmenims.

 

,,Kalbėsimės apie ramybę, pasiaiškinsime, kas tai yra, aptarsime ir to priešingybę – neramumą, triukšmą. Paanalizuosime iš kur jis atsiranda. Panagrinėsime keletą pagrindinių nerimo priežasčių ir šaltinių. Pamėginsime sužinoti, kas gali padėti sustabdyti nerimą, ir netgi patys pabandysime keletą praktinių pratimų, kad pajaustume skirtumą‘‘, – balandžio 27 d. 17 val. į atvirą pokalbį kviečia Alytaus Jurgio Kunčino viešoji biblioteka (Jaunimo erdvė, Seirijų g. 2).

 

Šis susitikimas vainikuos Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės renginius miesto bibliotekose, o šių metų akcijos tikslas yra priminti žmonėms vieną svarbiausių gyvenimo tiesų – kartu mes visada galime daugiau, o biblioteka visada išliks ta saugia ir patikima vieta, kuri atvira visiems.

Komentarų nėra