Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 29 961

Bažnyčioje susirinkusiems angelams sargams – apdovanojimai už tarnybą

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  16:31, 2019-10-02
Priekyje iš kairės: Alytaus apskrities VPK viršininko pavaduotojai Virginijus Jaruševičius ir R. Jaciunskas.
AlytusPlius.lt nuotr.

Kad nepritrūktų ryžto ginti, priemonių – saugoti ir atidumo – padėti visiems žmonėms. Tokie linkėjimai policijos pareigūnams profesinės šventės proga skambėjo Alytaus Šv. Angelų sargų bažnyčioje. Simboliška, bet būtent čia pareigūnai trečiadienį minėjo Angelų sargų – Policijos – dieną.

 

Po Šv. Mišių pasipylė sveikinimų ir apdovanojimų lietus. Policijos pareigūnams tradiciškai buvo įteikti apdovanojimai, padėkos už nepriekaištingą tarnybą, nuopelnus visuomenei. Kadangi Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alvydas Jurgelevičius ceremonijoje dėl svarbių priežasčių dalyvauti negalėjo, apdovanojimus įteikė jo pavaduotojas Raimundas Jaciunskas.

 

 

Renginio metu Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Kristina Janulevičienė policijos pareigūnams perskaitė viršininko sveikinimą ir linkėjimus.

 

A. Jurgelevičius ragino pareigūnus prisiminti, kad jų geri darbai bus įvertinti. Galbūt nebūtinai šiandien ar rytoj, tačiau svarbu pasitikėti savimi ir tikėti savo pašaukimu „Ginti. Saugoti. Padėti“. A. Jurgelevičius policijos pareigūnams linkėjo dar daugiau drąsos, ryžto, atkaklumo, artimųjų meilės ir šilumos.

 

 

„Tikiu, kad visa tai padės ir toliau žengti jūsų pasirinktu keliu“, - tokius žodžius pareigūnams skyrė komisariato viršininkas.

 

O kad policininkų pasirinktas kelias nėra lengvas ir pilnas iššūkių, šventės metu kartojo ne vienas. Policijos pareigūnus pasveikino ir Alytaus vicemeras Šarūnas Klėgeris, linkėjęs ramių tarnybos valandų ir laimės asmeniniuose gyvenimuose.

 

 

Pareigūnų pasveikinti taip pat atvyko Seimo narys Julius Sabatauskas, Alytaus apylinkės prokuratūros vyriausiasis prokuroras Stasys Kasiulis, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Alytaus apskrities skyriaus atstovė Renata Kruk.

 

Policijos pareigūnai buvo raginami didžiuotis savo pasirinkimu ir būti ištikimais pašaukimui. Ir kad Angelų sargų diena taptų ne tik profesine, bet ir asmenine jų švente.

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra