Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Baltijos šalių motociklų plento žiedo čempionate – alytiškio pergalė

AlytusPlius.lt informacija  •    •  11:08, 2021-09-07
M. Rajackas.
Asmeninio albumo nuotr.

Estijoje, „Porsche Racing“ trasoje vykusiame paskutiniame motociklų plento žiedo Baltijos šalių čempionato etape ant aukščiausiosios nugalėtojų pakylos lipo ir alytiškis sportininkas Mantas Rajackas. Jis pasiekė geriausią rezultatą C600 klasėje Baltijos čempionato įskaitoje ir iškovojo 1-osios vietos taurę.

 

„Nors ir buvo iškilusių problemų dėl techninių dalykų, o ir oras buvo permainingas, visų varžybų metu laikiau stabilų tempą ir finišavau“, - sakė M. Rajackas.

 

M. Rajackas dalyvauja Lietuvos motociklų plento žiedinių lenktynių čempionatuose, varžosi ir su Baltijos šalių sportininkais. Kiekvienos lenktynės – pilnos rizikos ir nežinios, kaip viskas pasisuks. Profesionaliu motociklų sportu alytiškis užsiima jau ketverius metus.

 

Treniruotės, pasiruošimas varžyboms, o po to ir dalyvavimas jose užima daug laiko, tačiau alytiškis teigia, kad suspėja visur. Kiekvienos varžybos – vis kitokios: alinantis karštis, kova, technikos gedimai ar traumos – niekada nežinai, kas laukia, ir turi prisitaikyti prie esamų salygų.

 

„Šis laimėjimas – tai dar vienas žingsnis į priekį. Sportininkui tai reiškia labai daug ir motyvuoja nesustoti, siekti dar geresnių rezultatų“, - kalbėjo M. Rajackas.