Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Balsuoti atvyko ir meras su šeima: tiki, kad alytiškiai išsirinks geriausius

Raimonda Bernatavičienė  •    •  10:26, 2023-03-05
Meras su šeima jau balsavo.
AlytusPlius.lt nuotr.

Sekmadienį iš pat ryto Alytaus sporto ir rekreacijos centre esančioje rinkimų apylinkėje balsuoti atvyko ir Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis su šeima. „Visą naktį galvojau už ką balsuoti, bet apsisprendžiau“, - juokavo miesto vadovas.

 

Jis džiaugėsi dideliu alytiškių aktyvumu balsuojant ir teigė tikintis, kad gyventojai išrinks pačią geriausią tarybą ir merą.

 

 

„Rinkiminę kampaniją vertinčiau kaip visuomet: kai kas neturi ką pasakyt – pila purvus, o kas turi ką pasakyti – tai konkuruoja idėjomis. Jaučiu didelį žmonių pasitikėjimą, bet palaukime rezultatų“, - sakė N. Cesiulis.

 

Per neseniai Alytaus miesto centre vykusius iniciatyvos „Žinau, ką renku“ organizuotus kandidatų į merus debatus N. Cesiulis buvo tvirtai pareiškęs, kad antro rinkimų turo nebus. Pasiteiravus, ar šiandien tuo taip pat yra įsitikinęs, meras teigė, jog šiandieną tuo tiki dar stipriau.

 

Paklausus mero žmonos Aurelijos Cesiulienės, ar ji visgi nepavargo nuo politikos – juk vyro politiniai reikalai neretai vienaip ir kitaip paliečia ir šeimos narius, moteris sakė, kad bendromis jėgomis ir remiant vienas kitą – viskas įmanoma.

 

„Jaučiame palaikymą. Be abejo, yra ir nuovargio, ir džiaugsmo, bet viskas galiausiai būna gerai. Aš, vaikai, tikime tėčiu ir linkime jam sėkmės“, - sakė A. Cesiulienė.