Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Balbieriškio kultūros centrui vadovaus alytiškis

AlytusPlius.lt informacija  •    •  8:49, 2023-11-02
G. Griškevičius.

„Džiaugiuosi naujomis galimybėmis ir iššūkiais. Ačiū visiems, kurie mane palaikėte ir skatinote šį žingsnį!“, - tokia žinute savo socialiniame tinkle vakar vėlų vakarą pasidalijo alytiškis, folkloro ansamblio „Žvangucis“ vadovas Giedrius Griškevičius.

 

Jis praėjusioje kadencijoje buvo Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorės Onutės Balevičiūtės pavaduotojas, deleguotas nuo komiteto „Už Alytų“. Vis tik minėtai politinei organizacijai, rinkėjų valia, „išnykus“ iš Alytaus politikos žemėlapio, G. Griškevičius iki šiol save realizavo kultūrinėje veikloje, mat čia turi ilgametę patirtį. Kartu su folkloro ansambliu „Žvangucis“ – jie dažni renginių dalyviai, konkursų nugalėtojai.

 

Na, o artimiausiu metu alytiškis G. Griškevičius pradės eiti Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centro direktoriaus pareigas, mat laimėjo konkursą.

 

Vakar jam pasidalijus šia žinia, socialiniame tinkle skriejo daugybė sveikinimų ir linkėjimų sėkmingo starto bei prasmingų idėjų realizavimo. Dar kai kas ironizavo, kad dar vienas gabus žmogus dirbs ne Alytuje.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai