Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

„Auksinė Krivūlė“ įteikta ir Varėnos rajono savivaldybei

Rūta Averkienė  •    •  16:53, 2020-10-12
Varėnos rajono savivaldybė įvertinta Finansų ministerijos nominacija „Už atsakingą požiūrį į efektyvų finansų valdymą“.
Rūtos Averkienės nuotr.

Vietos savivaldos dienos proga keturiolikai savivaldybių buvo įteikti svarbiausi šalies savivaldos apdovanojimai –„Auksinės Krivūlės“. Varėnos rajono savivaldybė įvertinta Finansų  ministerijos nominacija „Už atsakingą požiūrį į efektyvų finansų valdymą“. Garbingą apdovanojimą atsiėmęs Varėnos rajono savivaldybės meras Algis Kašėta pažymėjo: „Esame pripažinti atsakingiausiai ir efektyviausiai valdantys Europos Sąjungos investicijas ir savivaldybės biudžeto lėšas. Ačiū šauniai savivaldybės administracijos komandai, o ypač – Finansų ir investicijų skyriaus žmonėms“.

 

Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) rengiamų apdovanojimų ceremonijoje, kuri vyko Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje Vilniuje,  tradiciškai visų keturiolikos šalies ministerijų, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje bei Lietuvos verslo konfederacijos vadovai įteikė „Auksinės Krivūlės“ statulėles konkrečiose srityse nusipelniusioms savivaldybėms. Šiemet „Auksinių Krivūlių“ statulėles sukūrė skulptorius Ramūnas Alminas.

 

Vietos savivaldos dienos proga Lietuvos savivaldybių atstovus pasveikinęs LSA prezidentas Mindaugas Sinkevičius pažymėjo, jog šie metai savivaldai, kaip ir visai valstybei, buvo išbandymų metai. „Esu įsitikinęs, kad Lietuvos savivalda sustiprėjo – turėjome ypatingomis sąlygomis priimti ir įgyvendinti įvairiausius sprendimus, nuo kurių priklausė gyventojų gerovė. Kaip niekada jautėme atsakomybę už savo bendruomenes, ir, tikiuosi, įgavome dar daugiau jų pasitikėjimo. Todėl šiemet Vietos savivaldos dienos proga ypatingai vertiname vieni kitų pasiekimus“.

 

Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai