Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Atvykite į Vaikų gynimo dienos šventę Alytuje!

Alytaus kultūros centro informacija  •    •  10:56, 2023-05-17
Birželio 1-ąją Alytaus kultūros centro amfiteatre kviečia paminėti Tarptautinę vaikų gynimo dieną.
Alytaus kultūros centro nuotr.

Birželio 1-ąją Alytaus kultūros centro amfiteatre kviečia paminėti Tarptautinę vaikų gynimo dieną ir prisiminti apie būtinybę saugoti ir besąlygiškai mylėti vaikus, gerbti jų teises.

 

Džiaugsmo ir vaikiško juoko niekada nebus per daug, todėl Vaikų gynimo dieną praleiskime drauge, muzikos ir pramogų kupinoje šventėje. Renginio metu Jūsų lauks šokių studijos „Aušrinė“ ir Kultūros centro cirko studijos „Dzūkija“ pasirodymai, svečių iš Vilniaus „LiuKaBu“ gyvo garso koncertas, smagus laikas šokinėjant batute, įvairios pramogos ir žaidimai su Vaiko ir mamos dienos centru „Kutis“, Alytaus visuomenės sveikatos biuru. Teatro studija „Drevinukas“ susirinkusiems dovanos spektaklį „Nemunėlė“, režisieriai Ieva Ivanauskienė ir Jonas Gaižauskas (Alytaus „Drevinuko“ mokykla-darželis). Šventėje taip pat galėsite paskanauti užkandžių, gėrimų ir įvairių skanėstų.

 

Šventėje dalyvaus:

 

Projektas vaikams „LiuKaBu“ (Vilnius)

 

Alytaus kultūros centro cirko studija „Dzūkija“

 

Šokių studija „Aušrinė“

 

Alytaus „Drevinuko“ mokyklos-darželio teatro studija „Drevinukas“

 

Alytaus visuomenės sveikatos biuras

 

Vaiko ir mamos dienos centras „Kutis“

 

Nepraleiskite, susitikime VAIKŲ GYNIMO DIENOS ŠVENTĖJE Alytaus kultūros centro amfiteatre!

 

Renginys nemokamas

* Renginyje bus fotografuojama ir (ar) filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ir (ar) vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ir (ar) vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ir (ar) žiniasklaidos priemonėse.

 

Komentarų nėra