Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Atskleis paslaptį - kaip „neperdegti“ kai tau 60+, išlikti geros išvaizdos ir savijautos

Daina Baranauskaitė, Edvinas Dainauskas  •    •  8:56, 2023-03-12

Laidos „Gyvenimo receptas“ herojė - profesionali choreografė, kurią visą gyvenimą lydi ne tik šokis, poezija, kūryba, tačiau ir gera išvaizda bei energija.

 

Loreta Zabalujeva beveik prieš tris dešimtmečius kartu su vyru įkūrė šokių studiją. „Auginome keturis vaikus, augo mūsų studija. Sakoma, turėk mylimą darbą ir pinigai patys ateis. Pinigų, žinoma, didelių neuždirbome, tačiau visko užteko. Džiaugiuosi, kad prie šokių studijos prisijungė ir dirba dukra Julija“, - pasakoja L. Zabalujeva.

 

Moteris - kūrėja, tačiau jai rūpi ekologija, su ja susijusi mūsų kasdienybė, kurios neatskiriama dalis yra atliekos bei jų rūšiavimas. Loreta iš tų žmonių, kuriems svarbu ne tik sutvarkyti jau susidariusias atliekas - jai rūpi ir jų susidarymas, gamintojų atsakomybė.

 

Visai netrukus vyks L. Zabalujevos dešimtosios knygos „Purpurinio šalmo paslaptis“ pristatymas. „Aš niekada nesėdėjau ant motociklo, tačiau rašydama knygą konsultavausi su alytiškiu čempionu Nerijum Sipavičium“, - kalbėjo moteris.

 

Laidoje L. Zabalujeva atskleis gyvenimo receptą, kur ta geros išvaizdos, savijautos paslaptis, kur ieškoti idėjų šulinio, kuris vestų prie didesnių ar mažesnių tikslų.