Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Atsisveikinusiai Monikai Česynienei – metalinė rožė

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  14:11, 2013-12-27
Monika Česynienė

Baigiantis 2013 – iesiems metams savo darbą Alytaus miesto savivaldybėje baigia Monika Česynienė, Alytaus miesto savivaldybės administracijos Ekonomikos ir turto skyriaus vedėja.

 

„Iš tikrųjų gaila visų senų darbuotojų, kuriuos palieku. Aš dar buvau pasiruošusi šią kadenciją pabaigti, bet toks noras yra iš aukščiau. Nežinau, ar yra paskirtas kitas žmogus, bet paprastai pavaduotojai perduoda visą darbą, kol įvyksta konkursas“, - sakė M. Česynienė

 

Šiandien vykusiame tarybos posėdyje Monika Česynienė, oficialiai išeinanti į pensiją, sulaukė Alytaus miesto mero Jurgio Krasnicko sveikinimo ir padėkos už darbą. Meras kartu su administracijos direktoriumi Kęstučiu Ąžuolu ilgametei savivaldybės administracijos darbuotojai įteikė miesto simbolį – iš metalo iškaldintą rožę.

 

„Norėčiau padėkoti, kad aš tiek ilgai dirbau. Turto valdymas yra labai sudėtingas darbas. Visiems norėčiau padėkoti už geranoriškumą, už bendravimą, ir toleranciją. Linkiu visiems sėkmingai pabaigti šią kadenciją ir sėkmės kituose rinkimuose. O aš pasistengsiu jus ir jūsų darbą vertinti kaip miesto gyventoja“, - posėdžių salėje kalbėjo M. Česynienė.

 

Monika Česynienė  Alytaus miesto savivadybėje išdirbo 21 – erius metus.

 

Komentarų nėra