Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 17 441

Atsinaujinęs Alytaus salonas žada dar daugiau idėjų interjerui

„Gintaro baldų“ salono informacija  •    •  10:17, 2019-10-15
Salono atidarymo proga pirkėjams bus teikiama net -50% nuolaida bei pristatoma itin riboto leidimo baldų kolekcija „Royal Fusion“, kurią bendradarbiaudama su „Gintaro baldais“ sukūrė Agnė Jagelavičiūtė.
„Gintaro baldų“ salono nuotr.

„Gintaro baldų“ salonas Alytuje spalio 19 dieną atvers duris atsinaujinęs ir net dvigubai didesnis nei anksčiau. Erdviose 1149 kv. m. patalpose klientai atras baldų interjero sprendimus įvairiems skoniams. Atsinaujinti paskatino didėjantis klientų skaičius bei noras pasiūlyti kuo daugiau idėjų namams. Į atidarymą užsukusius pirkėjus džiugins ne tik specialios nuolaidos, bet ir ypatingos staigmenos.

 

Didesnė erdvė leis salone pristatyti platesnį asortimentą: daugiau šiuolaikiškų baldų bei spalvinių sprendimų. Baldai bus eksponuojami skirtingų spalvinių gamų fonuose, su priderintomis dekoracijomis bei klientams įkvėpimo suteiksiančiais tekstilinių sprendimų pavyzdžiais. Alytaus salonas nuo šiol įsikurs Ūdrijos g. 2 esančiose patalpose ir užims du aukštus. Toks išplanavimas leidžia patogiau išdėstyti baldų asortimentą ir jį suskirstyti į patogias ir apgalvotas zonas: miegamojo baldai rūsyje, svetainės – pirmajame aukšte. Toks erdvių suskaidymas leis klientui patogiau rinktis baldus nesiblaškant, vienoje vietoje rasti viską, ko ieškojo.

 

Taip pat baldų asortimentą papildys daug naujesnė ir modernesnė ekspozicija, kurią praturtins baldai ir dekoracijos iš dar daugiau tiekėjų. Šiuolaikiškos interjero detalės: metalo vazonėliai, pinti krepšiai, vilnos apklotai, medinės žvakidės, pintos virvių pagalvės; išskirtinio dizaino vienetiniai krėslai bei daugiau spalvinių sprendimų tiek korpusinių, tiek minkštų baldų kategorijose – tai dar ne viskas. Atsinaujinęs salonas žada nenustoti stebinti savo klientų, tad kviečia būti kantriems ir užsukti patikrinti.

 

Naujojo Alytaus salono atidarymas sutampa su „Gintaro baldų“ įmonės 17-uoju gimtadieniu, tad klientai galės ne tik apžiūrėti didesnę ir šiuolaikiškesnę ekspoziciją, bet ir pasinaudoti specialiais gimtadienio šventės pasiūlymais. Be to, atidarymo proga pirkėjams bus teikiama net -50% nuolaida bei pristatoma itin riboto leidimo baldų kolekcija „Royal Fusion“, kurią bendradarbiaudama su „Gintaro baldais“ sukūrė Agnė Jagelavičiūtė. Tad visi norintys įsigyti baldų savo namams ar pasisemti įkvėpimo laukiami atsinaujinusiame ir išsiplėtusiame Alytaus „Gintaro baldų“ salone.

 

 Video žiūrėkite čia.

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra