Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Atnaujintu progimnazijos sporto aikštynu naudosis ne tik mokyklos mokiniai

Raimonda Bernatavičienė  •    •  14:39, 2021-06-08
Perkerpama simbolinė atidarymo juosta.
AlytusPlius.lt nuotr.

Alytaus Dainavos progimnazijoje antradienį – džiugios nuotaikos. Baigtas ilgai lauktas progimnazijos sporto aikštyno rekonstrukcijos I-asis etapas. Atnaujintas aikštynas šiandien buvo pristatytas visuomenei. Juo naudotis galės ne tik mokyklos mokiniai, bet ir miesto bendruomenė.

 

Sporto aikštyno atidarymu džiaugėsi ir Alytaus meras Nerijus Cesiulis, linkėjęs, kad jame būtų ugdomi būsimi čempionai, vyktų jaunųjų talentų paieška ir augimas, kad čia sportuoti pradėjęs jaunimas ateityje garsintų tiek Alytų, tiek visą Lietuvą.

 

„Visada yra maloniau ką nors atidaryti nei uždaryti, o šioje įstaigoje visai neseniai atidarėme gamtos laboratoriją, dabar – sporto aikštyną. Labai džiaugiuosi, kad čia sportuos  ne tik progimnazijos mokiniai, bet aikštynas bus atviras ir miestelėnams“, - sveikino meras.

 

Su svarbiu progimnazijai įvykiu susirinkusius svečius sveikino ir mokyklos direktorė Edita Matulevičienė. Ji pacitavo rašytojo Paulo Coelho žodžius, kad jeigu žmogus kažko labai trokšta, pats dangus yra pasiruošęs jam padėti.

 

„Dainavos progimnazijos bedruomenės svajonė įrengti puikų sporto aikštyną prasidėjo prieš šešerius metus. Norėjome įrengti daugybę aikštelių, kuriomis galėtų džiaugtis ne tik gimnazijos mokiniai, bet ir viso miesto bendruomenė. Esame labai dėkingi visiems, kurie palaikė šią idėją“, - kalbėjo E. Matulevičienė.

 

Direktorė dėkojo Alytaus miesto savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjui Vytuoliui Valūnui, kuris jai pradėjus dirbti – leido svajoti ir savo svajonių atkakliai siekti. Taip pat ji dėkojo ir miesto vadovams, kad leido svajonei tapti realybe.

 

Direktorė tarė ačiū projektuotojams, kurie tą svajonę „sudėjo“ į brėžinius, savivaldybės Statybos skyriaus darbuotojams, buvusiems atsakingiems už projekto įgyvendinimą. Taip pat – mokyklos bendruomenei už palaikymą, tikėjimą.

 

Sporto aikštyno atidaryme taip pat dalyvavo Alytaus mero pavaduotojai Jurgita Šukevičienė ir Povilas Labukas, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas ir kiti svečiai.

 

Atnaujintą aikštyną jau spėjo išbandyti ir šventės svečiai. Sportinių užduočių jiems „mestelėjo“ renginio organizatoriai. Meras įmušė simbolinį įvartį, komandos sužaidė improvizuotą futbolą. Svečiams savo pasirodymus dovanojo ir mokyklos auklėtiniai.

 

Rekonstrukcijos I-ojo etapo metu buvo įrengta uždara mažoji futbolo aikštelė, bėgimo takas su šuoliaduobe, lauko treniruokliai, krepšinio aikštelė.

 

Nors I-asis etapas baigtas, tačiau tai – dar ne pabaiga. Tikimasi, kad taip pat sėkmingai bus įgyvendintas ir II-asis etapas.

 

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai