Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 23 470

Atnaujintame Vaikų ligų skyriuje jau gydosi mažieji pacientai

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  14:24, 2020-01-27
Dovanotą simbolinį raktą ligoninės direktorius A. Vasiliauskas perduoda Vaikų ligų skyriaus vedėjai V. Savickienei.
AlytusPlius.lt nuotr.

Mažieji Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės pacientai nuo šiol sveiks patogesnėse, modernesnėse ir jaukesnėse patalpose. Pirmadienį čia oficialiai buvo atidarytas renovuotas Vaikų ligų skyrius, kuriame vaikai jau gydosi – pirmieji pacientai į atnaujintas patalpas atvyko prieš savaitę.

 

„Gal kiti sakytų, kad reikia išvis naują ligoninę statyti, bet mes labai džiaugiamės, kad metras po metro gražinamės, judame į priekį. Tai – didelis džiaugsmas tiek pacientams, tiek čia dirbančiam personalui“, - sakė pasikeitimais besidžiaugiantis Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės direktorius Artūras Vasiliauskas.

 

 

Jis teigė, kad anksčiau Vaikų ligų skyrius iš pagrindų renovuotas nebuvo niekuomet, tad pasikeitimai jau tikrai buvo reikalingi.

 

„Dabar yra daugiau kaip 20 palatų, iš viso – 24 patogios lovos. Joms čiužinius parūpino įmonė „Vita Baltic International“, už tai esu dėkingas. Atnaujintas skyrius visiškai atitinka keliamus reikalavimus. Tikiu, kad mažiesiems ligoniams sveikti bus kur kas smagiau renovuotose patalpose“, - sakė A. Vasiliauskas.

 

 

Skyriaus rekonstrukcija iš viso atsiėjo 1 milijoną 81 tūkstantį eurų. Apie 900 tūkstančių kainavo patalpų sutvarkymas, likusi dalis buvo panaudota naujos įrangos įsigijimui.

 

Renovuotame skyriuje yra ortodonto, masažo, kineziterapijos kabinetai, vaiko ir mamos kambarys, patogi patalpa personalui. Visur daugiau spalvų ir jauku.

 

 

Pasikeitusį Vaikų ligų skyrių apžiūrėjęs Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis palinkėjo vieno – kad vaikų jame niekada nebūtų, kad visi jie būtų sveiki. O jei ir prireiks čia apsilankyti, kad mažieji kuo greičiau pasveiktų ir grįžtų namo.

 

„Bet kokiu atveju visada maloniau yra kažką atidaryti nei uždaryti, nors gyvenime būna visko. Skirtumai puikiai matosi, ir šie pasikeitimai – didelis postūmis dėl mūsų vaikų gerovės. Ir ne tik dėl jų, bet ir dėl čia dirbančių žmonių“, - kalbėjo N. Cesiulis.

 

 

Skyriaus rekonstrukciją vykdžiusios įmonės „VA statyba“ vadovas Virginijus Almanaitis ligoninės direktoriui įteikė simbolinį raktą. Patalpas pašventino dekanas Arūnas Užupis.

 

Pasveikinti ligoninės kolektyvo atvyko ir Seimo narių, Alytaus miesto savivaldybės tarybos narių. Visas gautas dovanas ligoninės vadovas perdavė į Vaikų ligų skyriaus vedėjos Vaivos Savickienės rankas, kad ši pasirūpintų, jog jos patalpose rastų geriausią vietą.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra