Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 30 704

Atliekos surenkamos pagal naujus grafikus. Pasitikslinkite!

ARATC informacija  •    •  10:48, 2020-03-05
Asociatyvi nuotr.
AlytusPlius.lt nuotr.

Beveik visų Alytaus regiono savivaldybių gyventojai kartu su šių metų vietinės rinkliavos mokėjimo pranešimais gavo naujus atliekų surinkimo ir išvežimo grafikus. Birštono savivaldybės gyventojus mokėjimo pranešimai su naujais grafikais pasieks kovą.

 

Kitose savivaldybėse jau nuo kovo mėnesio ir mišrios, ir maisto, ir pakuočių bei stiklo atliekos surenkamos ir išvežamos tik šiuose grafikuose nurodytomis dienomis.

 

Pasitikslinti, kuriomis dienomis surenkamos atliekos, galima Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro svetainėje https://www.aratc.lt/gyventojams/atlieku-surinkimo-grafikai.

 

Naujieji grafikai galios iki kitų metų pavasario. Kitąmet atliekų išvežimo dienos gali keistis.

 

Atliekų surinkimo dieną konteinerį būtina ištraukti prie gatvės ištuštinimui. Kitu metu konteinerius reikia laikyti savo namo kieme.  

 

Atkreipiame dėmesį, kad maisto atliekas galima mesti tik į maisto atliekų konteinerį. Mišrių atliekų konteineriai su juose aptiktomis maisto atliekomis nebus ištuštinami, kol maisto atliekos nebus atskirtos. ARATC Kontrolės padalinio specialistai nuolat kontroliuos, kaip rūšiuojamos maisto atliekos.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai