Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Atkreipė dėmesį į žiedinę sankryžą: ženklų nepaiso, kelia avarines situacijas

Raimonda Bernatavičienė  •    •  14:38, 2023-01-24
Žiedinėje sankryžoje bus koreguojamas horizontalusis kelio ženklinimas.
AlytusPlius.lt nuotr.

Putinų, Dovainiškių ir Pievų gatvių žiedine sankryža važiuojantys vairuotojai atkreipė dėmesį, kad daugelis čia nepaiso kelio ženklų ir dažnai sukelia avarines situacijas.

 

Problemą savivaldybės platformoje „Tvarkau Alytų“ užregistravęs vairuotojas teigė, kad visi nesusipratimai kyla dėl to, jog nors neseniai kelio ženklai minėtoje vietoje buvo pakeisti, horizontalusis kelio ženklinimas išliko toks pats. Tad kai kurie vairuotojai net nepastebi kelio ženklų ir „žiede“ važiuoja pagal ankstesnę tvarką.

 

Šis klausimas buvo apsvarstytas ir savivaldybės Saugaus eismo komisijos posėdyje. Posėdžio metu paaiškėjo, jog važiuojant Putinų gatve nuo Žaunieriškių kaimo pusės link žiedinės sankryžos, vadovaujantis kelio ženklais, nėra galimybės nepažeidžiant taisyklių įvažiuoti į Dovainiškių gatvę. Taip pat Putinų gatvėje, prie žiedinės sankryžos, nėra atskirtų dviejų eismo juostų, kaip parodyta kelio ženkle.

 

Tad komisijos nariai nutarė Putinų, Dovainiškių ir Pievų gatvių žiedinę sankryžą bei gatves šalia jos horizontaliuoju ženklinimu suženklinti taip, kad atitiktų įrengtus kelio ženklus. Linijos subraižytos bus pavasarį, kuomet tą padaryti leis oro sąlygos.

Rekomenduojami video:

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai