Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Asmeninė kalėdinė dovana - motyvacija darbuotojui, džiaugsmas jo šeimai

„Kristalų namų“ informacija  •    •  11:25, 2019-12-01
Jaukaus šventinio šurmulio linki mažasis SPA „Kristalų namai“.
„Kristalų namų“ nuotr.

Kalėdų ir Naujųjų metų laukimas - magiškas laikas, kai šventiškomis emocijomis prisipildo kasdiena. Dovanėlių rinkimas artimiesiems, kalėdinio laukimo stebuklas, bendravimas su mylimais žmonėmis - itin malonus metas.

 

Kalėdinė dovana leis pasirinkti darbuotojui

 

Kalėdinis laikotarpis kitoks ir darbo kolektyvuose. Gerų emocijų atneša šventiniai vakarėliai, tačiau net jeigu jų nėra ar įmonė ne itin pelninga – darbdaviai vis tiek stengiasi įteikti dovanas darbuotojams.  O darbuotojai jų tikrai laukia!  Ypač vertinamu ir svarbiu darbuotojas pasijunta gavęs suasmenintą dovaną. Darbdavio dėmesys ne tik darbuotojui, bet ir jo šeimos nariams – dar stipresnis motyvavimo stimulas.

 

„Mažasis SPA Alytuje „Kristalų namai“ šiemet darbdaviams siūlo savo darbuotojams palikti galimybę rinktis“, - sako šių namų savininkė Gintarė Rimkutė - Merčaitienė, pridurdama, jog „Kristalų namų“ šventinis kuponas patogus tuo, kad juo gali pasinaudoti visi šeimos nariai – pavyzdžiui sveikatintis druskų kambaryje.

 

 

Tarp siūlomų paslaugų: viso kūno, nugaros, pėdų masažai, galvos procedūros, mažinančios plaukų slinkimą bei plikimą, kosmetologijos paslaugos, grožio procedūros. Paslaugomis gali naudotis tiek vyrai, tiek moterys, o druskų kambaryje lankytis ir vaikai.

 

„Visos procedūros atliekamos profesionalia, itin aukšto lygio estetine aparatūra, kuri pagaminta Prancūzijoje (Celliss), Italijoje (WinForm, Salin de Biosel  - QUANTA 8), Japonijoje (Takara Belmont) ir naudojama žymiuose pasaulio centruose. Tokio lygio aparatūrą Pietų Lietuvoje turime bene vieninteliai“, - pasakoja G. Rimkutė - Merčaitienė.

 

 

Anot jos, šis kalėdinis pasiūlymas darbdaviams kilo, sulaukus dėmesio iš Vilniuje, Kaune dirbančių alytiškių. Savo verslą sostinėje įkūręs Paulius darbuotojams kalėdines dovanas įsigijo čia ir pasidžiaugė  kainos bei paslaugų pasirinkimu. 

 

„Kristalų namų“ kupono vertė prasideda nuo dešimt eurų. Kadangi mano įmonėje dirba ir daugiau iš Alytaus emigravusių, bet nuolat grįžtančių žmonių, jie po kalėdine eglute suras kuponus, kuriais galės pasinaudoti savaitgaliais“, -  kalba verslininkas.

 

Kaip kalėdinę dovaną „Kristalų namuose“ galima įsigyti prabangių aromatų „Voluspa“ žvakių, namų kvapų, kvepalų, kosmetikos priemonių, limfodrenažinių arbatų, specialių papildų odai.

 

 

Žinoma, geriau užsukti ir patiems išsirinkti.

 

„Kristalų namai“ įsikūrę Alytuje Vingio g. 6. Daugiau informacijos interneto svetainėje www.kristalunamai.lt bei socialiniame tinkle facebook.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra