Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 28 804

Asbestinių stogų keitimui skiriama 2000 eurų parama

Alytaus rajono savivaldybės informacija  •    •  11:23, 2020-03-03
Asociatyvi nuotr.
Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

Norintys pakeisti asbestinius namų stogus nuo kovo 2 d. iki balandžio 29 d. gali teikti paraiškas valstybės paramai gauti. Alytaus rajono gyventojus konsultuos savivaldybės specialistai.

 

„Valstybės parama gali būti skirta kaimo vietovėje esančio gyvenamojo namo, priklausančio fiziniam asmeniui, visos asbestinės stogo dangos pakeitimui. Paramos gali kreiptis kaimo gyventojai, kurie yra ne jaunesni kaip 18 metų. Paramos paraišką gali teikti ir tie pareiškėjai, kurie yra nebaigę įgyvendinti projekto pagal kitas KPP priemones, jeigu teisės aktuose nenumatyta kitaip. Paramos dydis – iki 2 000 Eur su PVM vienam projektui“ , – aiškina savivaldybės Komunalinio ūkio ir architektūros skyriaus vyr. specialistė Irma Vaikšnorienė.

 

Asbesto turinčių gaminių kiekio apskaičiavimo ataskaitą Alytaus rajono savivaldybės gyventojai gali užpildyti atvykę į artimiausią seniūniją arba į Alytaus rajono savivaldybės priimamąjį adresu Pulko g. 21, Alytus. Dėl ataskaitos pildymo gali kreiptis į vyr. specialistę I. Vaikšnorienę tel. (8 315) 69 002, el. p. irma.vaiksnoriene@arsa.lt. Dėl išsamesnės informacijos apie paraiškos pateikimą – į Nacionalinė mokėjimo agentūros prie ŽŪM Alytaus teritorinį skyrių adresu Naujoji g. 2, Alytus.

 

Parama asbestinių stogų keitimui skiriama pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos srities „Parama investicijoms į visų rūšių mažos apimties infrastruktūrą“ veiklą „Asbestinių stogų dangos keitimas“.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai