Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Artėja rugsėjo 13-oji: kuriuose Alytaus prekybos centruose reikės galimybių paso?

Raimonda Bernatavičienė  •    •  12:25, 2021-09-10
Asociatyvi nuotr.
AlytusPlius.lt nuotr.

Artėjant rugsėjo 13-ajai, didesnį nei 1500 kvadratinių metrų plotą turintys prekybos centrai Alytuje, ruošiasi galimybių pasų tikrinimui. Alytaus mieste galimybių pasus reikės pateikti apsiperkant keliuose didžiuosiuose prekybos centruose.

 

Kaip skelbia prekybos centras „Lidl“, iš viso Lietuvoje veikia 57 jų parduotuvės, tačiau tik viena iš jų turi didesnį nei 1500 kvadratinių metrų prekybos plotą, o  trys yra įsikūrusios didesniuose prekybos centruose. Galimybių pasą pateikti reikės apsiperkant trijose „Lidl“ parduotuvėse Vilniuje ir vienoje parduotuvėje Kaune. Tad Alytuje esančiame prekybos centre galimybių pasų pateikti nereikės.

 

Kalbant apie „Rimi“ tinklo prekybos centrus, galimybių pasai Alytuje bus tikrinami adresu Naujoji g. 7E/1 esančiame prekybos centre.

 

Norint apsipirkti „Norfa“ tinkle, galimybių paso prireiks Jurgiškių gatvėje esančiame prekybos centre. Galimybių pasai bus tikrinami tik XXL formato „Norfos“ parduotuvėse.

 

„Kol kas tikrinimo tvarka nėra aiški, reikalavimai kečiasi dažnai, ir yra nemažai neaiškumų. Tad kur bus tikrinami galimybių pasai – prie įėjimų, kasų ar prekybos salės vartelių – dar tariamasi“, - sakė „Norfa“ atstovas žiniasklaidai Darius Ryliškis.

 

Galimybių paso prireiks ir norint apsipirkti Naujoji g. 2C esančioje parduotuvėje „Iki“. Jis yra įsikūręs prekybos centre „CENTRO“ (anksčiau vadinosi „IKI“).

 

„IKI“ yra patalpų nuomininkas. Tad mes, kaip pastato valdytojai, užstikrinsime saugumą. Galimybių pasai bus tikrinami prie abiejų „CENTRO“ įėjimų. Nuo pirmadienio čia stovės apsaugos darbuotojai“, - sakė bendrovės „Baltisches Haus“ rinkodaros projektų vadovė Raimonda Mailaitė.

 

Iš penkių Alytuje veikiančių „Maximos“ parduotuvių Vyriausybės numatyti ribojimai bus taikomi dviem „Maxima XX“ parduotuvėms. 

 

„Ruošdamiesi svarstėme įvairius sprendimus, kaip įgyvendinti šį naują Vyriausybės numatytą ribojimą, siekiant, kad mūsų darbuotojai ir klientai patirtų kuo mažiau nepatogumų. Nuo rugsėjo 13 dienos prie parduotuvių, esančių Santaikos g. 34 ir Naujoji g. 90, durų stovės mūsų darbuotojai, kurie skenuos Galimybių pasų QR kodus, bei tikrins kitus dokumentus, kurie yra prilyginami Galimybių pasui. Stengsimės, kad Galimybių pasų patikra vyktų kuo sparčiau ir labai tikimės savo klientų supratingumo ir geranoriškumo, jei teks lukterėti eilėje“, - komentavo „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė  Ernesta Dapkienė.

 

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai