Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 20 235

Ar nepaliekate automobilių vietose, pažymėtose ženklu „Neįgalusis“?

Alytaus apskr. VPK informacija  •    •  14:04, 2019-12-02
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai kartu su policijos rėmėjais Tarptautinę žmonių su negalia dieną, gruodžio 3-iąją, kviečia minėti organizuodami akciją „Oficialus perspėjimas“.

 

 

Prie prekybos centrų, kitų viešosios paskirties pastatų policijos pareigūnai stebės, ar transporto priemonių vairuotojai nepažeidžia Kelių eismo taisyklių ir nepalieka automobilių įrengtose automobilių stovėjimo vietose, pažymėtose ženklu „Neįgalusis“, neturėdami skiriamojo ženklo „Neįgalusis“ arba neįgalių asmenų automobilių statymo kortelės. Primename, kad tokio pobūdžio pažeidimas asmeniui gali užtraukti administracinę atsakomybę ‒ baudą nuo 30 iki 90 eurų.

 

Minėdami Tarptautinę žmonių su negalia dieną turime progą susiburti ir skatinti visuomenę būti tolerantiškesnę ir sąmoningesnę.

 

Gruodžio 3-iąją Tarptautine žmonių su negalia diena 1992 m. pabaigoje paskelbė Jungtinių Tautų Organizacija. Ši diena skirta priminti visuomenei apie neįgalių žmonių problemas ir lygių teisių užtikrinimą. Visi bendruomenės nariai yra vienodai svarbūs ir reikalingi, tačiau mes vertiname sunkumus, su kuriais susiduria neįgalieji ir jų artimieji.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra