Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Ar Alytuje iškils naujas riedlenčių parkas?

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  8:47, 2014-05-21
E. Didžiulis pritartų naujo riedlenčių parko atsiradimui Alytaus miesto bendruomenės centro teritorijoje
Alytusplius.lt nuotr.

Alytaus Jaunimo parke esantis riedlenčių parkas nuo pat pirmos jo įrengimo dienos sulaukia daug kritikos. Riedlenčių sportu užsiimančio jaunimo netenkina prastos būklės rampos, neva dabartinėmis sąlygomis ten važinėti negalima, reikalingi rekonstrukcijos darbai.

 

Pasak Egidijaus Didžiulio, Alytaus miesto bendruomenės centro jaunimo darbuotojo, Alytaus miesto merui Jurgiui Krasnickui yra pateikta peticija, dėl naujojo riedlenčių parko įrengimo.

 

„Į mane kreipėsi neformaliojo jaunimo grupė su siūlymu. Jaunimo parke įrengtas riedlenčių parkas yra nepritaikytas, nepatogus ir netinkantis važinėjimui. Jie patys kala medines plokštes, kad važinėti būtų bent kiek patogiau“, - sakė E. Didžiulis.

 

Alytaus miesto merui adresuotoje peticijoje yra nurodoma, kad daugiau nei 500 jaunų žmonių pasirašė už naujo parko įkūrimą. Jie taip pat pasiūlė preliminarias vietas, kur toks parkas galėtų būti įrengtas.

 

„Tai yra Alytaus miesto bendruomenės centro teritorija, kurioje lankosi daug neformalaus jaunimo, arba jau esamo riedlenčių parko teritorija Jaunimo parke. Prašytume pagal finansines galimybes sudaryti sąlygas įkurti riedlenčių parką Alytaus miesto jaunimui“, - rašoma merui pateiktoje peticijoje.

 

Anot E. Didžiulio, jaunimas, kaip pavyzdį nurodo Vilniuje planuojamą įrengti naują riedlenčių parką prie Baltojo tilto, kuris kainuotų daugiau nei 180 tūkstančių litų. Jis pabrėžė, kad naujas parkas galėtų būti finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų, miesto savivaldybei iš savo biudžeto panaudojant tik nedidelę dalį pinigų.

 

Alytaus miesto bendruomenės centro teritorijoje atsiradęs naujasis riedlenčių parkas tik papildytų jame esamas pramogas. Ten yra įrengta krepšinio, vaikų žaidimų aikštelės, vasarą turėtų atsirasti tinkliniui žaisti skirta vieta. Planuojama riedlenčių sporto mėgėjams įrengti patalpas Alytaus miesto bendruomenės centro rūsyje, kur jaunimas galėtų sportuoti ir žiemą.

Komentarų nėra