Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Aplamdytas kranas ir maišyklė pagaliau iškrapštyti iš statybų duobės

  •    •  14:30, 2014-06-07
AlytusPlius.lt nuotr.

Statybvietėje Ligoninės gatvėje – pirmas lengvesnis atodūsis: vakar į duobę įgriuvęs kranas ir betono maišyklė pagaliau iškrapštyti į viršų. Vakar vakare nesėkmingai prasidėjusi operacija baigėsi tik šiandien po vidurdienio.

 

Kaip AlytusPlius.lt sakė Alytaus miesto savivaldybės Investicinių projektų skyriaus vedėjo pavaduotojas Sigitas Stumbras, vakar į nelaimės vietą iškviestas galingas ilgastrėlis kranas įgriuvusios technikos ištraukti negalėjo, nes besiruošiant ištraukimo darbams sugedo jo kompiuterinė įranga.

 

Darbus teko nutraukti, buvo iškviesti specialistai. Šįryt apie 10 val. kranas buvo suremontuotas, vėl pradėta ruoštis iškėlimui.

 

Visą šį procesą stebintys atsakingi specialistai dėkoja Dievui, kad nuo vakar vakaro iki šiol nelijo, nes tai būtų labai pabloginę situaciją: nuogąstauta, kad į duobę galėjo nugarmėti ir prie pat jos krašto stovėjęs statybininkų namelis, baimintasi dėl nukirsto nuotekų vamzdžio ir galimybės sutvarkyti to pasekmes, jei prasidėtų lietus.

 

Be įvažiavimo į savo kiemą likę Greitosios pagalbos automobiliai kol kas stovi ligoninės kieme, pirmadienį planuojama ardyti ligoninės teritoriją juosiančią tvorą, kad greitosios pagalbos automobiliai galėtų pasiekti pakrovimo aikštelę.

 

Ligoninės gatvėje besibūriuojantys alytiškiai ir aplinkinių namų gyventojai nuogąstauja, kad ir taip įkyrėjusi Ligoninės ir Žaliosios gatvių rekonstrukcija dėl šio įvykio dar labiau užsitęs. Ir jų nuogąstavimai, kaip bebūtų gaila, pagrįsti.

Komentarų nėra