Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Apimta pykčio moteris gyvenimo draugą apipylė verdančiu vandeniu

Raimonda Bernatavičienė  •    •  12:28, 2024-05-27
Asociatyvi nuotr.
mediakatalogas.lt nuotr.; AlytusPlius.lt nuotr.

„Labai supyko, tad sugyventinį apipylė verdančiu vandeniu“ – taip savo poelgį teisme aiškino moteris, nežymiai sutrikdžiusi sveikatą gyvenimo draugui. Tarpusavio konflktas su kartu gyvenančiu vyru įsiplieskė Velykų rytą, verdant kiaušinius. Dėl savo poelgio moteriai teko keliauti į areštinę ir „užsidirbti“ pirmąjį gyvenime teistumą.

 

Teismas Varėnos krašto gyventoją pripažino kalta, kad būdama neblaivi, ji tyčia apipylė iš priekio verdančiu vandeniu sugyventinį, dėl ko jis buvo apdeginta jo oda. Taip ji vyriškiui nežymiai sutrikdė sveikatą ir sukėlė fizinį skausmą.

 

Verdančiu vandeniu apipylusi sugyventinį, moteris išėjo į lauką, atsisėdo už ūkinio pastato ir prisnūdo. Ją prižadino policijos pareigūnai, kuriuos iškvietė gyvenimo draugas.

 

Vyras nurodė, kad abu su moterimi jie nuo ryto vartojo alkoholį, tvirtino, jog susibarė dėl asmeninių nesutarimų. Vyriškis teigė, kad moters atžvilgiu nesmurtavo, tačiau supykusi ji išėmė iš puodo kiaušinius, o verdantį vandenį užpylė ant jo. Jis nusiplėšė marškinėlius ir išsikvietė pagalbą, visa krūtinė buvo paraudusi.

 

Tiesa, vyriškis patikino, kad sugyventinei jokių pretenzijų neturi ir civilinio ieškinio nereikš, tačiau, kadangi įvykio faktą nustatė policija, o vyras taipogi jį patvirtino, moteriai už savo veiksmus teko atsakyti teisme.

 

Teismas moteriai paskyrė 6 mėnesių laisvės apribojimo bausmę be intensyvios priežiūros, įpareigojant neatlygintinai išdirbti 40 valandų per 4 mėnesius sveikatos priežiūros, socialinių paslaugų įstaigose ar nevalstybinėse organizacijose, kurios rūpinasi senyvo amžiaus asmenimis, neįgaliaisiais ar kitais pagalbos reikalingais žmonėmis, bei per visą bausmės vykdymo laikotarpį dirbti arba užsiregistruoti Užimtumo tarnyboje.

 

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai