Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Apeiti kelio ženklą įsigudrinę vairuotojai kelia gyventojų nepasitenkinimą

Raimonda Bernatavičienė  •    •  9:11, 2024-06-09
AlytusPlius.lt nuotr.

Išvažiuojant iš Jazminų gatvėje esančio prekybos centro „Lidl“, vairuotojai gali sukti tik į dešinę, link žiedinės sankryžos. Tačiau, norėdami išvengti šio apribojimo, kai kurie įsigudrino važiuoti pro šalimais esančių daugiabučių namų kiemus. Tokie vairuotojų manevrai kelia čia gyvenančių žmonių nepasitenkinimą.

 

Ties išvažiavimu iš „Lidl“ prekybos centro pastatytas, į dešinę nukreipiantis sukti kelio ženklas buvo pastatytas siekiant išvengti spūsčių. Norint važiuoti į kairę, reikia apsisukti Naujosios-Vilties-Jazminų gatvių žiedinėje sankryžoje.

 

Tačiau minėto ženklo paiso ne visi. Dalis vairuotojų, kuriems reikia pasukti į kairę pusę, kelią trumpina važiuodami pro Jazminų g. 28 ir Jazminų g. 30 daugiabučių kiemus.

 

Tai pastebėję gyventojai kreipėsi į Alytaus miesto savivaldybės tarybos Eismo saugumo komisiją, prašydami apriboti transporto priemonių eismą pro namus, kadangi automobiliai kelia grėsmę eismo dalyviams ir gadina kelio dangą.

 

Eismo saugumo komisijos nariai tokiam prašymui nepritarė ir pasiūlė daugiabučių namų bendrijoms susirinkimuose apsvarstyti galimybę pro minėtus daugiabučius organizuoti vienpusį eismą bei įsirengti ženklus „Įvažiuoti draudžiama“ ir „Vienpusis eismas“. Apsisprendus tai padaryti, gyventojai vėl turėtų kreiptis į komisiją su prašymu leisti pastatyti pastaruosius ženklus.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai