Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Apdovanoti gražiausiai aplinką besitvarkantys alytiškiai

Ina Grigūnaitė - Skrabulienė  •    •  18:35, 2021-10-11
Gražiausiai aplinką besitvarkantys alytiškiai.

Alytaus miesto savivaldybės tradiciškai organizuotame aplinkos tvarkymo konkurse  buvo išrinkti  gražiausiai besitvarkys aplinką alytiškiai. Pirmadienio vakarą jie buvo pagerbti ir apdovanoti.

 

Apdovanojimų metu muzikiniais kūriniais laimėtojus pasveikino Alytaus muzikos mokyklos auklėtiniai. Padėkos žodžių gražiausiai aplinką besitvarkantiems alytiškiams negailėjo ir Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis.

 

,,Smagu matyti naujai besikuriančius rajonus ir juose puikiai aplinką besitvarkančius žmones. Džiaugiuosi, kad mūsų mieste atsiranda tradicija puoselėti aplinką. Juk miestas – tai ne tik pastatai, parkai, o kur kas daugiau.  Mes visi kuriame miesto grožį“, - kalbėjo meras. Meras alytiškiams linkėjo, kad ir gyvenimas būtų toks pat gražus kaip ir jų puoselėjama aplinka.

 

Įmonių, įstaigų kategorijoje pirmoji vieta atiteko UAB „Draudilita“, restoranui CARPE DIEM (direktorė Eglė Mandeikė). Antroji vieta skirta MB Florus LT, gėlių parduotuvei, (direktorius Gintaras Stučinskas). Trečioji vieta atiteko UAB „Rixa“, S. Dariaus ir S. Girėno g. 10 (direktorius Artūras Venskus).

 

Švietimo įstaigų kategorijoje šiais metais pirmoji vieta skirta Alytaus „Drevinuko“ mokyklai-darželiui. Padėką už aplinkos puoselėjimą atsiėmė direktoriaus pavaduotoja ugdymui, l. e. direktoriaus pareigas Birutė Semeškienė. Antroji vieta atiteko Alytaus profesinio rengimo centrui  Putinų g. 40 (direktorius Vytautas Zubras). Trečiąja vieta džiaugėsi Alytaus lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ bendruomenė (direktorė Erika Poškevičienė).

 

Daugiabučių namų savininkų bendrijų kategorijoje gražiausiai aplinką besitvarkančia tapo Tvirtovės g. 15 bendrija (pirmininkas Saulius Simonaitis). Antroji vieta atiteko bendrijai Vilties g. 18 (pirmininkė Meilutė Lukoševičienė).  Trečioji vieta skirta bendrijai Topolių g. 14 (pirmininkas Nerijus Gaulia).

 

Didžiausia kategorija buvo individualių gyvenamųjų namų. Gražiausios sodybos titulą pelnė  Rūtos ir Mindaugo Šiumbrių sodyba, esanti Panemuninkėlių gatvėje. Antroji vieta skirta Inos ir Raimundo Martikaičių sodybai ( Ramuvos g.), trečioji vieta – Rimos Jasulevičienės sodybai ( Geležinkelio g. 9).

 

Naujakurių sodybų kategorijoje pirmosios vietos apdovanojimas skirtas Jurgitos ir Dainiaus Juozaičių, sodybai (V. Krėvės g. 1) Kadugių g. 30, antrosios vietos – Daivos ir Virginijaus Sinkevičių, (J. Basanavičiaus g. 13) ir trečiosios  vietos - Jolantos ir Mindaugo Sujetų (Kalvių g. 6)

sodyboms.

 

Paskutinioji konkurso kategorija buvo originaliausios sodybos rinkimas, joje pirmoji vieta skirta Sandros ir Deivido Ciūnių (Senoji g. 6) sodybai, antroji vieta – Valerijaus Rudzinsko (Voveraičių g. 7A), trečioji vieta - Neringos ir Leono Griškevičių (Sūduvos g. 11) sodyboms.

 

Pastebėtos ir įvertintos ir senosios miesto sodybos. Miesto nostalgija – senosios miesto sodybos kategorijoje pirmoji vieta atiteko Genės ir Jono Ražanskų (Birutės g. 52), antroji v – Jūratės ir Gintaro Stučinskų (Lazdijų g. 5), trečioji – Nijolės ir Lino Kalvinskų (Lelijų g. 9) sodyboms.

 

Įvertinti ir apdovanoti gražiausiai aplinką besitvarkantys alytiškiai džiaugėsi, kad buvo pastebėti, kai kurie neslėpė, kad tokio įvertinimo net nesitikėjo. 

 

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai