Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Apdovanojimus į gimtąjį Alytų parvežusi masažo meistrė: „Tai – kur kas daugiau nei medaliai“

Raimonda Bernatavičienė  •    •  10:06, 2023-03-07
Čempionato akimirkos.
Asmeninio albumo nuotr.

Baltijos masažo čempionate, lipant atsiimti apdovanojimų ant nugalėtojų pakylos, skambėjo ir Alytaus vardas! Čia dalyvavusi gydomojo judesio, masažo meistrė Gerda Vencevičiūtė-Danilevičienė į gimtajį miestą parvežė net du medalius. Kaip sako pati moteris, dalyvavimas čempionate jai buvo netikėta avantiūra, ir nors apdovanojimai tikrai nėra tai, dėl ko ji kasdien stengiasi ir padeda alytiškiams, tačiau gera žinoti ir jausti, kad tos pastangos išties turi svarią vertę.

 

„Čempionate mane dalyvauti paskatino „Mansard“ kosmetikos atstovė Sigutė Liuberanskė. Tad čempionato metu kartu siekėme pristatyti ir minėtą kosmetiką. Abi bendradarbiavome, viena kitą palaikėme, ir apdovanojimai yra bendras mūsų abiejų pasiekimas. Esu dėkinga Sigutei, kad kvietė, ragino, jos dėka – visuomet prisiminsiu šią nuostabią patirtį“, - sakė masažo meistrė.

 

Su S. Liuberanske.

 

 

Baltijos masažo čempionate Gerda laisvojo stiliaus masažo kategorijoje pelnė pirmąją vietą, o taip pat iš 57 dalyvių pakliuvo į čempionato finalą ir užėmė antrąją vietą.

 

„Aš nesureikšminu medalių – jie juk nebūtini tam, kad žinotum, kas esi, kaip nuoširdžiai dirbi ir kokią svarbią vietą gyvenime užima tai, ką darai. Bet išgirdus savo vardą, tąkart tikrai susikaupė ašaros ir begalinė padėka klientams, kurie pas mane ateina, tiki, kuriems galiu padėti. Ir be abejo – savo šeimai, artimiesiems, palaikantiems visuose gyvenimo etapuose. Žinoma, ir „Mansard“ kosmetikos atstovei S. Liuberanskei, kurios paskatinta dalyvavau. Visi šie žmonės mane įkvepia, ir jaučiu, kad tie apdovanojmai – tarsi mūsų bendrystės ir ryšio rezultatas. Ačiū, kad pas mane sugrįžtate! – kalbėjo G. Vencevičiūtė-Danilevičienė.

 

Iš prigimties ji nėra varžytis mėgstantis žmogus – įprastai masažo meistrai dirba patys sau, kiekvienas turėdamas savo kryptį. Tad ir į čempionatą vyko ne konkuruoti, o dalyvauti, tobulėti, pabendrauti su kolegomis, pasisemti naujų idėjų, gauti žinių. Tokie bendraminčių susibūrimai suteikia neįkainojamos patirties, tampi stipresnis ir savo pacientams gali duoti dar daugiau.

 

 

Baltijos masažo čempionatas vyko Kauno Žalgirio arenoje. Iš skirtingų šalių atvykusius masažo meistrus vertino tarptautinė komisija.

 

„Nors kai kurie dalyviai demonstravo tam tikrus šou elementus, tačiau aš norėjau viską atlikti natūraliai, nesuvaidintai – taip, kaip realiai dirbu su alytiškiais. Mano arkliukas – „tempimo“ pratimai, kuriuos taip pat naudojau atlikdama masažą. Susikaupiau, susikoncentravau į žmogaus kūną ir nuoširdžiai atsidaviau tam momentui. Galbūt tas tikrumas, susikaupimas ir sužavėjo komisijos narius“, - sakė alytiškė.

 

 

Čempionato metu labai maloniai nuteikė ir dar vienas netikėtumas: Gerda sulaukė kvietimo mokytis pas profesionalią KOBIDO namų Japoniško veido masažo meistrę Dianą Gervienę. Moteris alytiškę į savo akademiją pakvietė asmeniškai.

 

„Taigi mokysiuosi japoniško veido masažo subtilybių, kurias vėliau galėsiu perteikti savo klientams. Gera semtis patirties iš geriausių. Kartais, kažkur dalyvaudamas, tarsi ir neturi didelių lūkesčių, tačiau gyvenimas mėgsta stebinti ir visko atseikėja keleriopai. Vadinasi, einu teisinga linkme“, – šypsojosi moteris.

 

 

Kas lankosi pas G. Vencevičiūtę-Danilevičienę žino: pasitelkdama gydomąjį judesį, masažą, ji savo klientui stengiasi suteikti maksimalią naudą ir geriausią rezultatą per kiek įmanoma trumpesnį laiką. Žinoma, pas alytiškę lankosi ne tik su skausmais, negalavimais susiduriantys žmonės, tačiau ir tie, kurie siekia atsipalaiduoti, pailsėti ar išjudinti po žiemos sustingusį kūną.

 

„Masažas yra savotiškas menas, kurio metu tu turi atrasti priėjimą prie žmogaus, jam padėti ir jokiu būdu nepakenkti. Tad visiems rekomenduoju labai atsakingai rinktis masažo meistrą“, - teigė alytiškė.

 

Atėjus pavasariui, kiekvienam rekomenduojama apsilankyti pas judesio, masažo specialistą, ypač – jeigu gyvenime yra mažai judėjimo, dirbamas sėdimas darbas ar juolab – jau juntami skausmai ar kiti negalavimai.

 

Pasak G. Vencevičiūtės-Danilevičienės, kiekvienas klientas yra unikalus ir kiekvienas atvejis – neįkainojama patirtis jai, kaip specialistei. Visi yra laukiami, vertinami, o geriausias jausmas, kuomet žmogus po procedūrų jaučiasi akivaizdžiai sveikesnis, žvalesnis, energingesnis. Norintys įsitikinti – laukiami gamtos apsuptyje, miesto parke įsikūrusioje Gerdos masažo studijoje.

 

O vasaros metu alytškė tradiciškai organizuos sveiko stuburo stovyklas, į kurias registruotis galima jau dabar!

 

Pasiekimams ir rezultatams – labai svarbus palaikymas, tad Gerda dar kartą dėkoja šeimos nariams, „Mansard“ kosmetikos atstovei Sigitai Liuberanskei, su kuria bendradarbiavo čempionate, taip pat – Ievai Puronaitei Vereščiaginai, kuri talkino masažo metu kaip modelis – pas ją Gerda viešėjo Vietname, kur mokėsi masažo technikos, bei nuolatiniams rėmėjams – įmonei „Vita Baltic International“.

 

 

 

 

 

 

 

Užs. Nr.  07/03/23