Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Apdovanojimai „saviems" ar alytiškių išrinktiems?

Dovilė Aliulienė, Kristina Šiupienytė  •    •  9:13, 2023-01-28
Trenerio Edgaro Jančiuko auklėtiniai.

Sausio mėnesį vos tik paskelbus, kad galima teikti kandidatus 2022 metų apdovanojimams, „Alytaus krepšinio akademijos" bendruomenė pateikė siūlymą už sporto nuopelnus nominuoti akademijos trenerį Edgarą Jančiuką. Tačiau jų nusivylimui, jis net neįtrauktas į nominuojamų asmenų sąrašą ir nesuteikta galimybė balsuoti!

 

Treneris deda milžiniškas pastangas, aukoja asmeninį ir šeimos laiką ugdydamas vaikus. Jam rūpi ne tik tobulėjimas sporto srityje, bet ir emocinė vaikų gerovė, mokslai. 

 

Trenerio dėka vaikai nuolat dalyvauja aktyviose veiklose, savanoriauja, yra stipriai motyvuoti bei dega noru tobulėti. 

 

 

Trenerio Edgaro Jančiuko auklėtiniai nuolat iškovoja prizines vietas ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniuose turnyruose. Jie Mantingos vaikų lygos bronzos laimėtojai, Pietvakarių krepšinio lygos II vietos laimėtojai, tarptautinio „Radom“ taurės turnyro II vietos laimėtojai, tarptautinio „Zambrow“ taurės turnyro II-III vietos laimėtojai bei daugkartiniai 3x3 turnyrų laimėtojai.

 

Tėvų bendruomenei yra pikta, kad metų apdovanojimų atranka vykdoma už akių, kad nepaskelbti visi nominantai. 

 

 „Jei alytiškiai turi teisę nominuoti, tad turėkime teisę ir balsuoti. Bet matome, kad paskelbti tik  i „šrinktieji" kandidatai. Tai ne kas kita kaip kenkimas akademijai ir tai ne pirmas kartas“, - kalbėjo tėvų bendruomenės atstovai.

 

Susisiekus su mero patarėja Goda Prapuolenytė -Leonavičiene ir paklausus apie šią situaciją, ji tik galėjo apgailestauti, kad tėvų bendruomenės siūlytas kandidatas nepateko, motyvuodama, kad už sporto nuopelnus kandidatų buvo labai daug. Tad pagal kokius kriterijus ir kas juos „prafiltravo"?

 

Ar geriausius išrinks alytiškiai, ar miesto vadovų komanda?

 

„Alytaus krepšinio akademijos" bendruomenės tėvai