Ant nugalėtojų pakylos – ir Alytaus autoklubo ralio meistrai

Organizatorių informacija  •    •  9:35, 2019-05-31
Ant nugalėtojų pakylos – ir Alytaus autoklubo ralio meistrai.
Organizatorių nuotr.

Tarp Lietuvos mini ralio čempionato pirmojo etapo nugalėtojų – ir Alytaus autoklubo ralio komanda. „Rally Kaunas 2019“ etape tarp septynių Lietuvos komandų alytiškiai buvo antri.

Praėjusio šeštadienio ankstų rytą Penki Alytaus autoklubą atstovaujantys ralio ekipažai pajudėjo link Kauno, dalyvauti Lietuvos mini ralio Čempionato I-o etape varžybose „Rally Kaunas-2019”. Kaune startavo viso 72 autosporto ekipažai, kurie atstovavo 7 komandas iš įvairių Lietuvos vietų. Finišavo visi Alytaus autoklubo ekipažai,todėl iškovojome pelnytą II-ąją vietą komandinėje įskaitoje, kuri buvo vedama iš 5 -kių komandos ekipažų rezultatų.

Vaido Karašausko ir Ingos Surdokienės duetas užėmė 5 vietą SGC-1 klasėje su Honda Civic ir baigė paskutinį greičio ruožą pakutine likusia I-a pavara.

Dariaus Turausko irGintaro Vinskaus ekipažas užėmė 6-tą vietą OC (laisvoje) klasėje su Audi 90.

Gedvydo Karašausko ir Valentino Surdoko ekipažas, 5 vieta Veteranų klasėje su VW Golf.

Donato Jankausko ir Tomo Buškevičiaus,5 vieta SGC-2 klasė, Rernault clio.