Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 17 392

Ansamblio „Tarškutis“ stovyklautojus vienijo daina ir šokis

Danielė Svinkūnaitė, AJC dainų ir šokių ansamblio „Tarškutis“ muzikantė  •    •  16:38, 2019-06-26

Alytaus

Alytaus jaunimo centro dainų ir šokių ansamblis ,,Tarškutis“ vasaros sezoną pradėjo nuotaikinga stovykla Bijūnų kaime, Trakų rajone. Šioje stovykloje ansambliečiai viešėjo birželio 17-22 dienomis. Laiką jaunieji ansambliečiai praleido labai smagiai ir turiningai. Plačios erdvės gryname ore leido džiaugtis prasidedančia vasara.

 

Kiekvieną dieną į mankštą ansambliečius kėlė ryškiai ir kaitriai šviečianti saulutė arba vienas kitas vėjo gūsis. Po „sporto ministrų“ vedamos mankštos, jau žvalūs, vaikai valgė skanius ir daug energijos suteikiančius pusryčius, po kurių, jų laukė rytinis susirinkimas. Jo metu, stovyklos ,,kultūros ministrės“ paskelbdavo tos dienos vakaro temą ir užduotis.

 

Vaikai, gyvenantys drauge viename kambaryje, rengdavo pasirodymus, atlikdavo įvairias užduotis. Stovyklos metu, buvo apdovanoti originaliausiai, kūrybiškiausiai ir muzikaliausiai pasirodę kambarių kolektyvai. Na, o po įtemptos dienos ir paruoštų pasirodymų, jaunimui norisi atsigaivinti, todėl ant lieptelio prie vandens, jų jau laukė vadovai, kurie prižiūrėjo besimaudančius mažuosius „ančiukus“.

 

Taip pat sulaukta ir svečių. Stovyklautojus aplankė ir rytmetį linksmai pravedė Alytaus miesto sveikatos biuro darbuotojos. Jų vedamų užsiėmimų metu, vaikai ne tik dalyvavo linksmosiose estafetėse, bet sužinojo daug naujų dalykų apie sveiką gyvenimą ir žmogaus kūną.

 

Kaip ir kiekvienais metais, stovykloje naujųjų narių laukė kolektyvo krikštynos. Jos praėjo labai sklandžiai ir smagiai, kadangi krikštyti naujokus padėjo ir atvykę  tėveliai. Po puikių ir nuotaikingų krikštynų, visi drauge vakarojo su tėvais, šoko ir linksminosi, kaitinosi pirtyje, kepė dešreles, mokėsi šokti bendrą šokį.

 

Taigi, šios penkios dienos Bijūnų stovykloje, paskatino ansamblio narių kūrybiškumą, mokė būti vieningiems ir pasitikintiems savimi. Štai kaip puikiai pradėtas vasaros sezonas su dainų ir šokių kolektyvu ,,Tarškutis“!

 

Ansamblis dėkoja Alytaus miesto savivaldybei, kuri skyrė finansavimą iš švietimo programos, įgyvendinančios vaikų ir mokinių veiklos projektus. Smagiai ir turiningai pailsėję liepos mėnesį ansamblis vyksta atstovauti Alytaus miestą tarptautiniame vasaros festivalyje Italijoje.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai