Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 15 360

Anglų šiais laikais galima išmokti ir iš interneto! Ar tikrai?

  •    •  8:56, 2019-08-20
AMES Alytaus filialo direktorė V. Kakauskienė.
Asmeninio albumo nuotr.

To klausiame kalbų mokyklos „American English School“ (AMES) Alytaus filialo vadovės Viktorijos Kakauskienės. Ir ji patvirtina: taip, išmokti kalbėti galima. Bet išmokti kalbą? Deja, ne.

 

„Išmanioji Z karta angliškai kalbėti išmoksta lengvai, nes šios kalbos jos aplinkoje yra daug.  Vaikai daug žodžių išmoksta žiūrėdami vaikiškus filmus, žaisdami įvairius virtualius žaidimus.  Tėvai dažnai net nesupranta, kada ir kur jų vaikas spėjo išmokti naujų angliškų žodžių ar frazių.

 

Neretai galima išgirsti, kaip vaikai tarpusavyje bendrauja angliškai, reikšdami savo emocijas ar pasakodami, kuo jie užsiima“, - sako V. Kakauskienė.

 

Tad gal ir anglų kalbos kursų šiuolaikiniams vaikams jau nebereikia?

 

AMES Alytaus filialo vadovė, išgirdusi šį klausimą šypsodamasi purto galvą ir patikina: anglų kalbos kursus vaikai ir šiais laikais lanko.

 

Užsienio kalbų žinių poreikis auga. Daugeliui žmonių ir daugeliu atveju nebeužtenka vien susišnekėti – reikia gebėti savo mintis kita kalba reikšti sklandžiai ir taisyklingai, mokėti rašyti, diskutuoti įvairiomis  temomis. Išmokti to savarankiškai toli gražu ne visada pavyksta – reikia profesionalų pagalbos.

 

Ir ji yra. Kalbų mokykloje AMES rengiami įvairaus lygio kursai skirtingo amžiaus žmonėms – mokytis anglų kalbos priimami vaikai nuo 5 metų. Jiems užsiėmimai vyksta šeštadieniais ir registracija į šias vis labiau populiarėjančias pamokas jau prasidėjo.

 

Vaikai ir moksleiviai sudaro bene didžiausią kalbų mokyklą lankančiųjų dalį. Ir ne tik todėl, kad čia gali tobulinti savo anglų kalbos žinias – čia jie turi galimybę pasiruošti tarptautiniams egzaminams ir be jokio streso bei papildomo mokesčio juos išlaikyti.  

 

Nuo praėjusių mokslo metų AMES į visas mokymo programas integravo tarptautinį anglų kalbos egzaminą. „Tai reiškia, kad vaikai be streso ir nuosekliai, mokydamiesi pagal įprastą programą, kartu ruošiasi ir tarptautiniams egzaminams. Jie supažindinami su egzaminų užduotimis, praktikuojasi laikydami bandomuosius egzaminus“, - pasakoja V. Kakauskienė.

 

Po dviejų mokymosi metų moksleiviai jau gali laikyti egzaminą ir įgyti tarptautinį sertifikatą. Egzaminas laikomas kas antrus mokslo metus: dvejus ruošiamasi ir antrų mokslo metų pavasarį laikomas egzaminą.

 

AMES kursų lankytojams papildomai už šį egzaminą mokėti nereikia.

 

„Tarptautinį, specialiai jiems pritaikytą, anglų kalbos egzaminą laiko bei atitinkamą sertifikatą gauna net ir pradinukai“, - šypsosi V. Kakauskienė, džiaugdamasi, kad AMES gali užtikrinti įvairių kalbos žinių poreikį. O šis poreikis nemažėja.

 

Jį jaučiate ir jūs? Registruokitės r mokykitės!

 

             Tel. 8 624 02989

             El. p. alytus@ames.lt

             www.ames.lt

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra