Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytus Vyriausybėje turės savą ministrę?

Elžbieta Justeikaitė  •  info@alytusplius.lt  •  14:26, 2013-10-07
Buvusiai Alytaus vicemerei jau matuojama ministrės kėdė?

Praėjusią savaitę įvykusi parlamento vadovų rokiruotė, kai iš pareigų atsistatydino Seimo pirmininkas „darbietis“ Vydas Gedvilas bei jo pavaduotojas partijos kolega Vytautas Gapšys ir jų kėdes svarbiuose postuose perėmė bendrapartiečiai - Loreta Graužinienė tapo Seimo pirmininke, o posto netekęs V.Gedvilas persėdo į V.Gapšio kėdę, paskatino kalbas, jog „darbiečių“ rokiruotės  tuo nesibaigė – jos esą netrukus persimes į Vyriausybę, kurioje buvusiai Alytaus vicemerei  gali atitekti ministrės postas.

 

 

Alytuje vis plačiau kalbama, jog buvusi Alytaus miesto savivaldybės vicemerė „darbietė“  Danguolė Juozapavičienė, nuo šių metų vasario pradžios einanti vyriausios patarėjos pareigas Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje, pakeis ministrę taip pat Darbo partijos atstovę iš Marijampolės Algimantą Pabedinskienę.

 

 

A.Pabedinskienė prieš tapdama ministre vadovavo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialui.

 

 

„Tokios kalbos rodo žmonių išradingumą, tačiau reikia vadovautis faktais, o ne gandais“, - linksmai nusiteikusi teigė Socialinės apsaugos ir darbo ministrės vyriausioji patarėja D.Juozapavičienė.

 

 

Portalui „Alytusplius“ D.Juozapavičienė nei paneigė, nei patvirtino, kad Darbo partijos vadovai galvoja apie tokią rokiruotę Socialinės apsaugos ir darbo mininsterijoje. „Šiandien apie tai nekalbama“, - tvirtino D.Juozapavičienė.

 

 

Artimiausiu metu turėtų paaiškėti, ar alytiškių įžvalgos teisingos, ar, anot ministrės vyriausiosios patarėjos, tik išradinga dzūkų fantazija.     

 

Komentarų nėra