Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytus turi Lietuvos mokinių muzikos olimpiados medalininkę

Alytaus Panemunės progimnazijos inf.  •    •  18:30, 2019-03-12
Olimpiados medalininkė I. Andriuškevičiūtė su jai akomponavusiais gimnazistais.
Alytaus Panemunės progimnazijos nuotr.

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakultete vyko septintoji Lietuvos mokinių muzikos olimpiada.

 

Joje alytiškė, Alytaus Panemunės progimnazijos 7a klasės mokinė Indrė Andriuškevičiūtė tapo I kategorijos III-iosios vietos nugalėtoja. Jai įteiktas bronzos medalis. 

 

Medalininkei Indrei Andriuškevičiūtei akomponavo grupė mokinių: Austėja Abramavičiūtė, Neda Jastramskaitė,  Irmantas Grudzinskas, Gustė Račkauskaitė, 6b klasės mokiniai, 7b klasės mokinė Enrika Azaravičiūtė, 7c klasės mokinė Erika Peleckaitė ir 8c klasės mokinys Mantvydas Kirkliauskas.

 

Indrė taip pat puikiai pasirodė muzikos žinių patikroje ir originalioje kompozicijoje, jai įteikti Lietuvos muzikos mokytojų asociacijos garbės raštai bei rėmėjų prizai.

 

Olimpiadoje dalyvavo 44 šalies bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai – miesto ir rajonų etapų laimėtojai, taip pat apie 40 jiems pasirengti padėjusių mokytojų ir apie 60 olimpiados dalyviams akomponavusių mokinių, mokytojų.

 

Dalyviai laikė žinių patikrinimo testą, skaitė muzikos raštą iš lapo. Dainavimo ir kompozicijos užduotys LMTA Klaipėdos fakulteto koncertų salėje vyko kaip atviri koncertai, t.y., jaunųjų balsais ir skambančiais instrumentais galėjo mėgautis visi: ir dalyviai, ir olimpiados svečiai, ir vertinimo komisija, vadovaujama LMTA profesorės, Lietuvos muzikų sąjungos prezidentės dr. Audronės Žigaitytės-Nekrošienės.

 

Mokytojai dalyvavo kvalifikacijos tobulinimo seminare „Šiuolaikinio meninio ugdymo kontekstai: nuo muzikos teorijos link muzikinio ugdymo praktikos“. Kartu su mokiniais mokytojai išklausė ir smagų vokalinio ansamblio „Kivi“ koncertą.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
loading...
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai