Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 15 254

Alytus turi laiptus, kurie veda į niekur?

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  12:59, 2016-05-12
Laiptai, vedantys į poisio aikštelę greta garažų.
AlytusPlius.lt nuotr.

Besibaigiant pavasariui atsivėrė Žaliosios gatvės Alytuje grožis. Tiksliau pusė jo, jeigu nežiūrėsime į už tunelio esančią betvarkę – nučiuožusį šlaitą ir sugriuvusį šaligatvį. Tačiau ir gražiojoje gatvės pusėje galima išvysti gan keistą vaizdą: laiptus, vedančius į poilsio aikštelę greta garažų.
 

Pavargote? Užlipkite laiptais, kad pailsėtumėte! Ir tai ne pokštas. Laiptais, kuriuos įveikti senyvo amžiaus žmogui būtų tikras iššūkis, pakilus aukštyn stovi suoliukų „žiedas“, atsiveria vaizdas į Žaliąją gatvę ir kitoje jos pusėje stovinčius gyvenamuosius namus, taip pat – į plytinę garažų sieną.

                                             

Alytaus miesto savivaldybės Statybos skyriaus vedėjas Sigitas Stumbras teigė, kad poilsio aikštelė įrengta tam, kad užlipus aukščiau būtų galima pasigrožėti Žaliąja gatve.

 

„Ji nėra įrengta su specialiu tikslu, kad užlipus laiptais kažką rastum, o tam, kad aukščiau įrengtoje poilsio zonoje matytum visą aplinkinę teritoriją“, - sakė S. Stumbras.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra