Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytus antrąją gimtadienio dieną pasitiko su šokiais

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  12:31, 2014-06-14
Šokių studijos „Svajonė“ vadovė Loreta Zabalujeva kvietė visus šokiui
alytusplius.lt

Antrąją Alytaus miesto gimtadienio dieną apniukęs ir lietingas oras nesutrukdė šventinį rytmetį pradėti turiningai. Nuo dešimtos valandos ryto aktyviausi miestelėnai rinkosi Alytaus miesto sode bei Rotušės aikštėje, kur vyko šokiai, sportininkų pasirodymas, tradicinė šventinė mugė.

 

Antrosios dienos rytą Alytaus miesto sode entuziastingai pradėjo šokių studijos „Svajonė“ vadovė Loreta Zabalujeva padovanojusi šventės lankytojams programą „Zumba – laimės vitaminas“. Moteris kvietė kiekvieną prisijungti šokiui – ritmingai judėjo ir moterys ir vaikai.

 

Tuo pat metu Rotušės aikštės scenoje buvo demonstruojama parodomoji aikido klubo programa. Šventės dalyviai susižavėję stebėjo mažųjų sportininkų kovinius veiksmus. Vyresnieji stebino savo meistriškumu.

 

Rotušės aikštėje nuo pat ryto veikia liaudies amatų mugė, kurioje galima susipažinti su kalvystės darbo ypatumais.

 

Kaip ir pirmąją šventės dieną, šiandien Alytuje vyks daugybės renginių: neatlygintina kraujo donorystės akcija, lengvosios atletikos varžybos, Pietų Lietuvos linijinių šokių festivalis, Dainų šventės „Čia – mano namai“ ansamblių vakaro eksperimentinė šventė, kuri dėl blogų oro sąlygų yra perkeliama iš Alytaus kultūros ir komunikacijos centro amfiteatro į Alytaus sporto ir rekreacijos centrą.

Komentarų nėra