Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytuje žiedinių sankryžų – dar padaugės

AlytusPlius.lt informacija  •    •  15:20, 2023-01-06
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Alytaus mieste žiedinių sankryžų bus dar daugiau. Tokia žinia penktadienį pasidalino Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis.

 

„Dedame daug pastangų, kad mieste galėtume judėti be sustojimų, eismas būtų saugesnis ir vyktų net ir be tų kelių minučių spūsčių. Per pastaruosius keletą metų savivaldybė įrengė penkias žiedines sankryžas ir sustoti neketina“, - savo fecebook paskyroje rašė meras.

 

Jo teigimu, visai neseniai savivaldybės Saugaus eismo komisija pritarė Kauno gatvės rekonstravimo darbų sprendiniams, kurių metu bus įrengti dar trys nauji „žiedai“ – ties Jonyno, Sanatorijos ir Tvirtovės gatvėmis.

 

 

„Turime dar vieną problematišką vietą – Kepyklos ir Sudvajų gatvių sankirtoje, šalia šv. Benedikto gimnazijos. Galiu tik pasidžiaugti, kad projektas jau yra parengtas ir darbai prasidės visai netrukus“, - skelbė miesto vadovas.

 

Pasak N. Cesiulio, žiedinės sankryžos ne tik užtikrina mažesnes spūstis, bet yra ir daug saugesnės – eismo įvykių skaičius sumažėja 39 proc.

 

„O aš džiaugiuosi ir tuo, kad alytiškiai, pagaliau, jau išmoko važiuoti žiedine sankryža – nebepasitaiko įsukančių prieš eismą ar nepataikančių į jį, tad viskas tik į gera“, - rašė meras.