Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytuje verslininkai žvalgosi vietos naujam kino teatrui ir boulingui

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  15:17, 2019-05-20
Alytuje verslininkai žvalgosi vietos naujam kino teatrui ir boulingui.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Pastaruoju metu suintensyvėjo potencialių investuotojų žvalgytuvės Alytuje. Pirmadienį mieste lankėsi kino teatrus ir pramogų centrus valdančios bendrovės „Apollo Group“ vykdantysis direktorius Lietuvoje ir Latvijoje Tada Račkauskas. Susitikime su miesto vadovais kalbėta apie galimybę Alytuje įrengti naują kino teatrą ir boulingą.

 

„Įmonė planuoja plėtrą ir dairosi vietos Pietų Lietuvoje“, - verslininkų vizito tikslą įvardijo Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis.

 

Nors kol kas, tai tik pirmasis žvalgomasis vizitas, realių šansų, kad įmonė pasirinks Alytų, yra labai daug, mat renkamasi iš dviejų miestų – Alytaus ir Marijampolės.

 

Kadangi kino teatrų ir kitų pramogų veikla pelningiausia ten, kur yra didžiausi žmonių srautai, susitikimo metu aptarta galimybė statyti pramogų centrą Raudonkalnio gatvėje, priešais Alytaus sporto ir rekreacijos centrą esančiame sklype.

 

„Mes įvardijome ir daugiau vietų, kaip pavyzdžiui, miesto centre esantį „Maximos“ sklypą. Pasiūlėme jiems pasikalbėti su „Maximos“ atstovais. Diskutuota ir apie galimybę investuoti į mūsų turimą kino teatrą, kuriame yra tik viena salė. Kol kas jie aiškinasi visas įmanomas vietas ir galimybes, svarsto, renkasi, žiūri, kad vieta būtų patogiai pasiekiama ir viešuoju transportu, apšviesta, su tvarkingais pėsčiųjų takais“, - kalbėjo meras N. Cesiulis.

 

Anot jo, verslininkai šiais metais vykdo savo veiklos plėtrą visoje Lietuvoje, šiuo metu plečiasi Šiauliuose ir Panevėžyje, kartu dairosi vietos ir Pietų Lietuvoje.

 

„Buvo nuoširdus, geras pokalbis, susitarėme dėl tam tikrų namų darbų atlikimo. Jie nori pasižiūrėti mūsų turimą bazę, gyventojų srautus, viską išanalizuoti. Džiaugiamės, kad galimi investuotojai mūsų miestą mato kaip perspektyvų, domisi mumis“, - teigė N. Cesiulis.

 

Verslininkams miesto savivaldybė pažadėjo visokeriopą pagalbą.

 

Estijos bendrovė „Apollo Group“ per artimiausius dvejus metus Baltijos šalyse planuoja atidaryti mažiausiai 48 naujus verslo objektus.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
loading...

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai