Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytuje prie pašto eilė turėtų sumažėti: atidarytas siuntų išdavimo punktas Vidzgiryje

Alytaus miesto savivaldybės inf.   •    •  19:25, 2021-04-06
,,Lietuvos pašto" nuotr.

Ką galima padaryti, kad besitęsianti eilių prie centrinio pašto skyriaus Alytuje problema mažėtų, antradienį nuotoliniu būdu aiškinosi Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis ir bendrovės „Lietuvos paštas“ tinklo direktoriumi Jonu Sadausku.

 

Prieš savaitę miesto meras kreipėsi į Lietuvos paštą, kad jie ieškotų sprendimų, kurie pakeistų esamą situaciją ir prie centrinio pašto dešimtimis eilėse nesibūriuotų žmonės.

 

J. Sadausko teigimu, prieš ketverius metus optimizuojant veiklą padaryti tam tikri sprendimai situacijos nepagerino, o ją pablogino. Siekiant sumažinti eiles prie pašto, prailgintas jo darbo laikas, šiandien laikinai atsidarė ir siuntų išdavimo punktas Vidzgiryje, Topolių g. 2. Gyventojai jau gauna žinutes, kad gali atvykti atsiimti siuntas ir iš šio pašto skyriaus.

 

Centriniame pašte miesto centre taip pat papildomai pradėjo dirbti dar vienas darbuotojas. Planuojama, kad jau mėnesio pabaigoje ARENA prekybos centre Ūdrijos gatvėje esančiame pašto padalinyje taip pat bus išduodamos siuntos. Taip pat Alytuje Lietuvos paštas planuoja plėsti ir paštomatų tinklą.

 

Mero teigimu, laikinas siuntų išdavimo punktas Vidzgryje problemos neišsprendžia, nes siuntoms sumažėjus ir uždarius skyrių, problema išliks, todėl šiame mikrorajone būtinas nuolatinis skyrius. Jis galėtų atsirasti ir dabartinėse patalpose jas suremontavus, taip pat svarstoma galimybė jį įkurti ir viename iš prekybos centrų. Priėmus galutinį sprendimą dėl patalpų konkrečioje vietoje, naujas padalinys Vidzgiryje galėtų atsirasti jau po kelių mėnesių.

 

PAPILDYTA

 

Po publikacijos paskelbimo sako komentarą pateikė Lietuvos pašto tinklo vadovas Jonas Sadauskas.

 

„Jau daugiau nei metai gyvename neįprastomis karantino sąlygomis. Nuo lapkričio fiksuojame rekordinius siuntų kiekius, kurie lemia ir didesnį klientų srautą pašto skyriuose. Juose dėl karantino ribojimų galime aptarnauti mažiau klientų nei įprastai, dėl to susidaro didesnės eilės nei įprastai. 

 

Alytus yra vienas iš miestų, kuriame turime ilgalaikius tikslus didinti pašto paslaugų padengiamumą mieste, atnaujinant pašto skyrius, perkeliant juos į klientams patogesnes patalpas, taip pat didinant paštomatų skaičių. Esama situacija dėl išaugusių siuntų srautų, kaip ir kai kuriuose kituose Lietuvos miestuose, paskatino ieškoti ir greitų trumpalaikių sprendimų. Vienas tokių sprendimų – laikini siuntų išdavimo punktai.

 

Balandžio 6 d. tokį atidarėme ir Alytuje, buvusiose pašto skyriaus patalpose, adresu Topolių g. 2. Klientai čia bus aptarnaujami darbo dienomis nuo 14 iki 19 val., šeštadieniais nuo 10 iki 14 val. Alytaus gyventojai siuntas ir toliau galės atsiimti ir pašto skyriuose, todėl labai svarbu atkreipti dėmesį į gautą pranešimą – kur tiksliai reikėtų atvykti atsiimti siuntą.

 

Planuojame, kad siuntų išdavimo punktas veiks artimiausias dvi savaites, tačiau jeigu bus poreikis, jo veikla bus pratęsta.

 

Atsižvelgdami į situaciją, dar praeitą savaitę priėmėme sprendimą laikinai pailginti centrinio pašto darbo laiką, vos prieš mėnesį buvo praplėstas paštomatas, siuntas į paštomatus dedame ir sekmadieniais.

 

Taip pat lygiagrečiai numatyti ir ilgalaikiai veiksmai. Esamų skyrių atnaujinimas, perkėlimas į patogesnes vietas, pavyzdžiui, prekybos centrus, kur paštas būtų visada pakeliui, taip pat plėsime paštomatų tinklą, kad siuntas gyventojai galėtų atsiimti ir siųsti patogiai, jiems tinkamiausiu metu ir, svarbiausia, saugiai“, - komentavo J. Sadauskas.

 

 

 

 

 

 

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai