Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytuje prasideda nemokami kino seansai po atviru dangumi

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus informacija  •    •  14:58, 2019-06-27
Švęsdami miesto gimtadienį alytiškiai įrodė - jie myli Dainų slėnį.
Alytaus miesto sav. Komunikacijos skyriaus nuotr.

Alytuje prasideda nemokami kino seansai po atviru dangumi! Ketvirtadienis yra puikus metas, kuomet su šeima ar draugais galite praleisti vakarą kitaip – žiūrėdami kino filmą po atviru dangumi. Jau šiandien, birželio 27 d., 22 val kviečiame užsukti Dainų slėnį ir ten žiūrėti lietuvišką filmą „Pelėdų kalnas“.

 

„Nuo birželio 27 dienos pradedame pirmuosius kino seansus ir kiekvieną ketvirtadienį kviesime miestiečius į vis kitą miesto vietą. Kokį filmą norės žiūrėti gyventojai, bus galima išsirinkti internete sukurtose apklausose“, – teigė Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis.

 

Idėja rengti atvirus kino seansus kilo Alytaus miesto savivaldybės tarybos nariui Andriui Jučui. „Važinėjant po įvairias užsienio šalis teko pastebėti, kad kinas po atviru dangumi yra itin populiarus, o ir aš pats su šeima mėgstu dažnai žiūrėti filmus. Todėl pagalvojau, kad tokia iniciatyva gali sulaukti alytiškių susidomėjimo. Juk žiūrėti kiną po atviru dangumi ne tik smagu, bet ir galima piknikauti, bei smagiai bendrauti“,– sakė A. Jučas.

 

Jau šiandien į Dainų slėnį žiūrėti filmo bus galima atvykti automobiliais, tačiau dalis teritorijos bus atitverta lauko kino įrangai. Žiūrėti kiną galėsite ir žalioje erdvėje, todėl nepamirškite pasiimti pledų.

 

Atviro kino seansams vykti šiuo metu  yra išduoti keturi leidimai skirtingose miesto vietose. Antrasis kino seansas vyks liepos 4 d. Miesto sode šalia Alytaus dailės mokyklos (S. Dariaus ir S. Girėno g. 25. Trečiasis – liepos 11 dieną Alytaus kultūros ir komunikacijos centre (Pramonės g. 1B). Ketvirtasis – Jaunimo parke šalia skulptūros „Voras“. Apie kitus filmų žiūrėjimus informuosime vėliau.

 

Lauko kino seansus organizuoja viešoji įstaiga „Ačiū projektai“.

Komentarų nėra