Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 25 344

Alytuje – pirmasis korona viruso atvejis: ligonis gydomas Vilniuje

alytusplius.lt inf.  •    •  12:59, 2020-03-23
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.

Alytus papildė miestų, kuriuose diagnozuotas koronavirusas, sąrašą.

 

„Negaluojantis žmogus į medikus kreipėsi šeštadienį. Jis greitosios pagalbos automobiliu iš karto buvo nugabentas į Vilnių, į Alytaus ligoninę nebuvo atvežtas. Gauti tyrimo rezultatai patvirtino, kad jis užsikrėtęs koronavirusu“, - sakė Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis, apie aptiktą virusą paskelbęs ir savo socialinio tinklo paskyroje.

 

Pasak mero, turimais duomenimis, iki tol ligonis labai aktyviai bendravo su kitais alytiškiais. Jo kontaktų ratas nustatinėjamas ir tikrinamas.

 

Meras patvirtino, kad labai tikimasi, jog rytoj Alytuje pradės veikti viruso patikros punktas. Viskam jau pasiruošta, šiandien turi būti pargabenti reagentai. Apie punkto veiklos pradžią bus informuojama papildomai.

 

N. Cesiulis ragina, prašo ir kviečia visus būti atsakingais. „Dar kartą nuoširdžiai visų prašau - sustokime, kad susitiktume dar kartą.

 

Vis dar matau gatvėse, parkuose, prekybos centruose būrius žmonių. Nejaugi sunku suprasti, ką reiškia KARANTINAS?

 

Vienintelis dalykas, kurį mes visi galime padaryti - apriboti keliones, pramogas, dirbti nuotoliniu būdu. Jeigu kažkur kažko reikia - paklauskime savęs, ar tikrai būtina. Ir nemeluokime nei sau, nei kitiems“, - teigia Alytaus meras. 

 

Papildyta. Turimais duomenimis, užsikrėtęs asmuo - jaunas vyras, maždaug prieš pora savaičių su šeima grįžo iš užsienio, Airijos, kur buvo nuvykęs pasisvečiuoti. Grįžęs jis ėjo į darbą, bendravo su artimaisiais, lankėsi parduotuvėje. 

 

Sekmadienį iš Alytaus tyrimams į Vilnių greitosios pagalbos automobiliu buvo nuvežtas dar vienas asmuo. Atsakymų apie tyrimų rezutatus kol kas nėra. 

 

Nėra ir sistemos, kaip ir kam teikiama informacija apie ištirtus asmenis. Greitosios pagalbos medikai iki šiol neturi ir informacijos apie tai, kad šeštadienį jų iš Alytaus į Vilnių nuvežtam pacientui nustatytas korona virusas. 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai