Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytuje - Lietuvos mokinių fizikos olimpiada

Alytaus miesto savivaldybės inf.  •    •  15:24, 2023-03-16

Daugiau nei šimtas mokinių iš visos Lietuvos šiandien susirinko į Alytaus Putinų gimnaziją –  čia prasidėjo 70-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada. Jos dalyvius ir pedagogus olimpiados atidarymo renginio metu pasveikino Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė.

„Aš linkiu, kad viskas jus gyvenime sektųsi, kad būtumėte savimi. Kad kitą kartą tokiose salėse, gal ne Alytuje, o Jungtinėje Karalystėje, Amerikoje ar Skandinavijoje jus taip pat sveikintų  vietos politikai. Tai bus kažkur kitur – ten, kur jus ves jūsų talentas, jūsų noras, galimybės ir sunkus darbas. Linkiu, kad jums plotų didelės auditorijos, o jūsų mokytojai didžiuotųsi jumis, kad kažkada jūs buvote jų mokiniai. Olimpiada – nemenkas iššūkis, juk jūsų šiandien čia daugiau nei šimtas. Konkurencija  – didelė, o laimėti ko gero norėtų kiekvienas.  Tad linkiu, kad jus lydėtų sėkmė ir olimpiados užduotys būtų lengvai įveikiamos, o tiems, kuriems šiandien sėkmė nenusišypsos – nenusiminkite, drąsiai siekite  užsibrėžtų tikslų, nes kaip sakė tas pats žymus vokiečių fizikas A. Einšteinas: „ Jeigu norite gyventi laimingai, turite būti prisirišę prie tikslo“. Tad lai ši olimpiada būna mažas laiptelis jūsų didelių tikslų link“, – sakė mero pavaduotoja J. Šukevičienė.

 

Anot Alytaus Putinų gimnazijos direktorės Daivos Sabaliauskienės, smagu olimpiadoje matyti tokį gausų būrį dalyvių. 

 

„Kiekvienas iš jūsų esate unikalus. Jeigu žmogus turi siekį, jis žino, kur gali nueiti. Jeigu žmogus jo neturi, bet eina  ta linkme, ar dalyvauja ten, kur jam liepia širdis, jis  kai kada pasiekia tą tikslą, kai kada tas pasiektas tikslas būna  ne toks, kokio tikėjosi. Norėčiau, kad iš Alytaus išvažiuotumėte nugalėtojais“, – sveikindama susirinkusius sakė gimnazijos direktorė D. Sabaliauskienė.

Olimpiados dalyvius muzikiniais pasirodymais pasveikino Alytaus Putinų gimnazijos mokiniai.

 

Tris dienas Alytuje vyksiančios olimpiados nugalėtojai  paaiškės kovo 18 d. Jiems bus įteiktos Alytaus miesto savivaldybės, olimpiados organizatorių bei rėmėjų dovanos.

 

70-ąją Lietuvos mokinių fizikos olimpiadą organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Lietuvos gamtos mokslų olimpiadų asociacija.  Partneriai: Alytaus miesto savivaldybė ir Vilniaus universitetas.