Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytuje lankėsi garsūs sportininkai: parodė olimpinį medalį, kalbėjo apie sporto džiaugsmus ir rūpesčius

Raimonda Bernatavičienė  •    •  12:55, 2021-10-14
Iš kairės: A. Zadneprovskis, L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė, P. Labukas.
AlytusPlius.lt nuotr.

Alytaus miesto savivaldybėje ketvirtadienį lankėsi pasaulio ir olimpinė čempionė, penkiakovininkė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, pernai atstovavusi Lietuvai Tokijo olimpinėse žaidynėse ir iškovojusi sidabro medalį. Kartu su ja atvyko ir jos vyras, vienas garsiausių Lietuvos penkiakovininkų, buvęs pasaulio ir Europos čempionas, dabar treneris – Andrejus Zadneprovskis.

 

Garsius sportininkus į Dzūkijos sostinę atvykti pakvietė alytiškis, sporto ir kolekcionavimo entuziastas Zenonas Gramackas. Dalyvavusieji susitikime galėjo iš arti pamatyti L. Asadauskaitės-Zadneprovskienės iškovotą medalį.

 

 

„Džiaugiuosi jus matydamas. Galima sakyti, kad jūs išgelbėjote Lietuvos olimpinę garbę, nes jūsų medalis, ryžtas,  pastangos leido olimpiadą pabaigti garbingai. Man atrodo, tam tikros išvados yra pradedamos daryti, uždavėte teisingą toną politikams, sporto bendruomenei, nes neatsiribojote nuo aktualių sporto sričiai problemų. Smagu, kad atliekate svarbią misiją, kalbate su visuomene, bendruomene, sakote tas problemas“, - sveikindamasis su sportininkais, į juos kreipėsi  Alytaus miesto mero pavaduotojas Povilas Labukas.

 

Atvykę sportininkai teigė Alytaus miestui jaučiantys daug sentimentų. A. Zadneprovskis dalyvavo ir pernai Dzūkijos sostinėje vykusiose triatlono varžybose, teigė, kad sportininkams varžybų etapas Alytuje labai patinka.

 

 

Susitikimo metu buvo kalbama apie sporto bazę Alytaus mieste, apie problemas, su kuriomis susiduriama ne tik Dzūkijos sostinėje, bet ir Lietuvoje, apie jaunuosius sportininkus, treniruotėms skirtą infrastruktūrą.

 

Diskusija vyko ir apie tai, kaip Alytuje „sugrąžinti“ penkiakovę, ko reikia, kad miesto sportininkai tobulėtų ir pasiektų aukštų rezultatų.

 

 

Sportininkai teigė, kad Alytuje, lyginant su kitais miestais, treniruotėms yra sudarytos gan geros sąlygos. Mero pavaduotojas P. Labukas, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas ir jo pavaduotojas Adomas Andrušaitis džiaugėsi, kad sportininkai rodo puikų pavyzdį kitiems, motyvuoja, kvietė nepamiršti Alytaus, pagelbėti sprendžiant sporto srities problemas.

 

Po vizito miesto savivaldybėje sportininkai lankėsi Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijoje esančiame Sporto muziejuje.