Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytuje kyla legendinės skulptūros kopija?

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  15:10, 2015-10-16
Skaitytoja susidomėjo: ar Alytuje bus tokios pat dvi skulptūros?
AlytusPlius.lt nuotr.

Kol greta baigiamo statyti Baltosios rožės tilto montuojama naujai atgimusi, miesto simboliu tapusi skulptūra „Lelijos žiedas“, jos identiška kopija kyla ir kitoje miesto pusėje. Tokių pat formų, žalios spalvos skulptūros dvi dalys jau pastatytos ir stebina ne vieną alytiškį.

 

„Ar Alytuje bus dvi lygiai tokios pat skulptūros, ar čia koks nevykęs pokštas?“, - klausė portalo alytusplius.lt skaitytoja, visai netikėtai Alytaus pramonės rajone pastebėjusi naują meno kūrinį.

 

Tačiau paaiškėjo, kad tai visai ne pokštas, o Pramonės gatvėje „Lelijos žiedas“ iškilo neatsitiktinai. Ten įsikūrusi įmonė „Montuotojas“, kuri pagamino skulptoriaus Vlado Kančiausko sukurtą skulptūrą. Įmonės kieme skulptūros dalys dažomos žalia spalva ir surenkamos, o iš ten vežamos prie Baltosios rožės tilto.

 

Įmonės „Montuotojas“ darbininkai jau paruošė dar dvi skulptūros dalis, kurios, užkeltos ant metalinio stovo, ir patraukė nustebusios alytiškės dėmesį.

 

Skulptūros dalys artimiausiu metu bus nugabentos prie Baltosios rožės tilto, kur „Lelijos žiedą“ įmonės „Alkesta“ darbuotojai baigs montuoti kitos savaitės viduryje. 

Komentarų nėra