Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 15 791

Alytuje kuriasi paslaptinga kavinė?

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  13:27, 2016-07-11
Šaltiniai teigia, kad vietoj buvusios „Tuko blyninės“ atsidarys nauja kavinė.
AlytusPlius.lt nuotr.

Socialiniuose tinkluose vis dažniau šmėžuoja pranešimai apie dar vieno kokteilių baro-kavinės atsiradimą Alytuje.  Naujos įstaigos steigėjai nusiteikę intriguoti:  teigia atsidarysiantys „greitai“, bet konkrečios datos ir vietos nenurodo. Tik tikina, kad kai tik nuspręs atsidaryti, tada ir suteiks visą informaciją.

 

AlytusPlius.lt šaltinių žiniomis, nauja kavinė galimai įsikurs vietoj praėjusiais metais dėl grubių higienos pažeidimų uždarytos legendinės „Tuko blyninės“ Rotušės aikštėje. Tąkart užsidariusi kavinė savo veiklos taip ir neatidarė.

 

Buvusios „Tuko blyninės“ patalpos langai šiuo metu uždengti. Viršutinis virš durų esantis langelis pravertas. Ant palangės matosi puodeliai, lėkštės.

 

Tiesa, Alytaus miesto savivaldybės Turto valdymo ir verslo skyriaus atstovė teigė, kad adresu Rotušės a. 16 jokiai įmonei licencijos verstis prekyba alkoholiniais gėrimais dar nėra išdavusi.

 

O atidarymo datą slepianti ir greitai žadanti atsidaryti kavinė socialinio tinklo paskyroje žada nustebinti lankytojus savo meniu, teiraujasi, kokį makaronų padažą jie labiausiai mėgsta.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra