Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytuje kuriamas lektorių tinklas

Alytaus miesto savivaldybės informacija  •    •  16:50, 2022-09-27
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Alytuje kuriamas lektorių tinklas. Sukurti tokį tinklą sumanė Alytaus kolegija. Ji pakvietė veikloje dalyvauti Alytaus miesto švietimo bendruomenę, norinčią išmokti viešojo kalbėjimo ir įgyti lektoriams reikiamų įgūdžių.


Antradienį Alytaus kolegijoje vykusio forumo „Mokausi, kad mokyčiau kitus“ metu pristatyta minėto tinklo veikla ir vyko pirmieji mokymai, kuriuos vedė tinklo moderatorė, švietimo ir verslo konsultantė, koučerė, asmeninio augimo trenerė ir žurnalistė Lidija Laurinčiukienė.

 


Forumo dalyvius pasveikino Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė, Alytaus kolegijos direktorius Sigitas Naruševičius ir Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas.


„Anksčiau įgytas diplomas garantavo darbo vietą, tačiau dabartinė dinamiška darbo rinka reikalauja ne tik universitete ar kitoje mokymo įstaigoje įgytų žinių, bet ir įvairių įgūdžių, gebėjimų bei noro mokytis ir tobulėti. Dabar daugelis iš mūsų vienu metu tobuliname užsienio kalbų ar IT žinias, mokomės verslumo ar giliname kitų mus dominančių sričių žinias. Juk ir liaudies išmintis byloja: „Mokytis niekada nevėlu!“ Mokytis ir mokyti kitus – turėdamas šį tikslą buriasi Alytaus miesto lektorių tinklas, suvienysiantis oratorystės ir komunikavimo subtilybių norinčius išmokti ir kitus to pamokyti siekiančius Alytaus miesto pedagogus. Tikiuosi ir linkiu, kad šis lektorių tinklas taptų unikalus ir konkurencingas šalyje, o jo veikloje dalyvaujantys pedagogai žiniomis ir patirtimi prilygtų geriausiems mūsų šalies lektoriams“, – sveikindama susirinkusius sakė mero pavaduotoja.


Alytaus kolegijos direktoriaus S. Naruševičiaus teigimu, pagrindinis lektoriaus tikslas – savo kūrybiniais gebėjimais uždegti naują žmogų ir padrąsinti jį imtis nestandartinių sprendimų, nugalėti stereotipus, tad to ir belieka palinkėti tinklo veikloje panorusiems dalyvauti švietimo darbuotojams.


Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas V. Valūnas teigė tikintis Alytaus kolegijos projekto sėkme ir besidžiaugiantis jo veikloje dalyvauti pasiryžusiais švietimo darbuotojais.

 


 

Komentarų nėra