Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytuje kauks sirenos

Alytaus miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyrius  •    •  9:21, 2024-03-15
Asociatyvi nuotr.
Alytaus miesto savivaldybės administracija informuoja, kad šių metų, kovo 18 d. 10 val. bus atliekamas gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos techninis patikrinimas.

Alytaus miesto savivaldybės administracija informuoja, kad šių metų, kovo 18 d. 10 val. bus atliekamas gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos techninis patikrinimas, kurio metu nuo 10 val. Alytaus mieste ir visoje šalies teritorijoje bus įjungiamos sirenos, taip pat gyventojams per Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemą (GPIS) į mobiliuosius telefonus bus siunčiami pranešimai. Sirenoms nustojus kaukti, per Lietuvos radijo ir televizijos programas gyventojams bus skelbiama informacija ir rekomendacijos.

 

Siekiant įvertinti gyventojų perspėjimo ir informavimo mobiliųjų operatorių tinklais siunčiamais pranešimais į telefonus sistemos funkcinį efektyvumą ir perspėjimo pranešimų gavėjo pasiekiamumą, prašome gyventojų užpildyti internetinę apklausą: https://survey123.arcgis.com/share/6d150371fde04a09bdbf42522ae8ca03

Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai