Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytuje jau kuriasi kempingas: svečiai jausis lyg kurorte

Parengta pagal Alytaus miesto savivaldybės informaciją  •    •  17:23, 2023-01-23
Kempingas jau kuriasi.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

„Alytaus kempingas jau kuriasi ne tik popieriuose, bet ir realiais darbais – ir ten, kur prieš metus buvo bruzgynai, dabar galime pamatyti pirmuosius nuveiktus darbus“, - tokia žinia pirmadienio vakarą socialiniame tinkle pasidalino Alytaus meras Nerijus Cesiulis.

 

Pasak jo, šiuo metu užbaiginėjamas pagrindinis pastatas, kuriame bus įrengti dušai, tualetai, virtuvė, skalbyklos ir kitos kempingui reikalingos patalpos, suplanuoti sklypai palapinėms ir kemperiams, kuriuos skirs tujų gyvatvorės, suteikiančios privatumo. Svečiai galės išsinuomoti jau dabar prie kavinės įrengtą pirtį su sukūrine vonia.

 

Taip pat, kaip skelbia miesto vadovas, atsiras ir speciali barbekiu zona bei net pora kupolų. Visur veiks apšvietimas, internetas, kameros, tad net ir vidury miško bus saugu ir šiuolaikiška.

 

„Smagiausia tai, kad dėl visos šios infrastruktūros neiškirsta nė viena mūsų šimtametė pušis, tad svečiai pasijaus lyg kurorte, o mes turime nusiteikti, kad Alytuje dažniau skambės užsienio kalbos, kas miestui reiškia ir didesnį lankytojų srautą kavinėse, ir daugiau pirkėjų bei norinčių užsisakyti įvairias pramogas.

 

Smagu, kad kempingas svetingas bus ir alytiškiams – pastato erdves bus galima užsakyti privatiems renginiams“, - sako meras.

 

Planuojama, kad kempingas bus atidarytas metų bėgyje.

Rekomenduojami video:

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai