Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 23 465

Alytuje duris atveria nauja amatininkų ir edukacijų erdvė

Alytaus rajono savivaldybės inf.  •    •  18:17, 2019-09-30
Naujo centro atidaryme - įvairios edukacijos.
Asociatyvi iliustracija

Alytaus rajono kultūros centras keliasi į atnaujintas patalpas!  Spalio 2 d. naujų centro patalpų atidarymo šventėje vyks dzūkiškų skanėstų degustacijos, etnožaidimai, edukacijos, stilizuotos muzikos kapelos „Balkis“ koncertas. Renginio pradžia 12 val., vieta – Alytaus rajono savivaldybė (atskiras įėjimas nuo Pulko gatvės pusės).

 

Pirmą kartą atsiveria išradingų amatininkų erdvė, kurioje – rankų darbo dirbiniai, tiksiantys įvairioms progoms – ir brangiam žmogui nudžiuginti, ir save pamaloninti. Bus galima paragauti Alytaus rajono ūkininkų produkcijos, užsisakyti įvairių edukacijų. Šventės atidarymo dieną jų vyks net trys – dzūkiškų bandų kepimas, vilnos vėlimas, kvilingas.

 

Atėjusieji į Alytaus rajono kultūros centro naujų patalpų atidarymą galės ne tik akis paganyti, muzikos pasiklausyti ar dalyvauti edukacijose, bet ir skrandį nudžiuginti. Bus galima paragauti dzūkiškų bandų!

 

Atsinaujinęs Alytaus rajono kultūros centras visų lauks spalio 2 d. nuo 12.00 iki 17.00 val.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra