Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytuje bus pristatyta jungtinių fotografų paroda apie vertybes

Gediminas Ryženinas  •    •  8:18, 2019-03-08
Parodos autoriai.

Balandžio 13 d. (šeštadienį), 13 val. Kauno taikomosios dailės mokyklos Alytaus filiale bus pristatyta jungtinė fotografų paroda “Vertybės”.

 

Parodoje savo darbus eksponuoja penki autoriai (Laura Šileikaitė, Raminta Maciulevičiūtė, Laima Sakalauskienė, Gediminas Ryženinas, Danguolė Paršonienė), žinias apie fotografiją ir kūrybinius įgūdžius tobulinę vadovaujant fotografui Iridijui Švelniui, kuris taip pat pristato savo kūrinius bendroje parodoje.

 

Po pusės metų trukusių mokymų, parodai kiekvienas autorius, interpretuodamas šiuolaikiniam pasauliui labai aktualią vertybių tematiką savaip, perteikia vis kitus fotografinės raiškos būdus, formas ir dydžius.

 

Vertybės šioje parodoje perteikiamos ne tik kaip abstrakčios sąvokos, bet susiejamos su konkrečiomis amžiaus, socialinėmis grupėmis, grindžiamos asmenine kiekvieno parodos dalyvio patirtimi ir pažiūromis. Taip žiūrovui paliekama galimybė atpažinti sau artimą pasaulėžiūrą individualiose parodos autorių įžvalgose.

 

Parodos dalyviai ir jos kuratorius I. Švelnys tartum kviečia žiūrovus nueiti kelią nuo to, kas asmeniška, iki visuotinai svarbių vertybinių nuostatų. Kaip neretai parodo meninė kūryba, taip ir ši paroda leidžia įsitikinti, kad būtent tai, kas iš tiesų svarbu pačiam kūrėjui, gali paveikti ir platesnį žiūrovų ratą, praplėsti bent dalies visuomenės akiratį.

 

Parodos atidarymas ir susitikimas su autoriais vyks balandžio 13 dieną (šeštadienį) 13 val.  Kauno taikomosios dailės mokyklos Alytaus filialo parodų salėje (S. Dariaus ir S. Girėno g. 27). Parodą aplankyti bus galima iki gegužės 4 d.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
loading...
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai