Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytuje atsiras galimybė išsipirkti automobilio stovėjimo vietą

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  8:51, 2014-02-18
Tikimasi, kad priėmus šį sprendimą pagerėtų automobilių statymo sąlygos mieste
AlytusPlius.lt nuotr.

Turite įmonę centre, bet prie jos nėra vietos automobiliui pastatyti? Situacija turbūt daugeliui pažįstama, o ją išspręsti bando miesto savivaldybė, parengusi sprendimo projektą dėl galimybės įmonėms, kurių automobilių stovėjimo aikštelės yra savivaldybės teritorijoje, išsipirkti specialiuosius leidimus.

 

„Į savivaldybės administraciją kreipiasi daugybė įmonių, kurios pageidauja įsirengti rezervuotas stovėjimo vietas mieste. Atsiranda norinčiųjų tokią stovėjimo vietą įsirengti ir prie daugiabučių namų, kuriuose yra įsikūrę stomatologijos kabinetai, batų taisyklos ar kitos paslaugų įmonės. Tačiau tokiu atveju jau reikia gauti ne tik savivaldybės, bet ir namo bendrijos sutikimą“, - sakė Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius K. Ąžuolas.

 

Tad miesto savivaldybės administracijai nustačius, kad atsirado poreikis įrengti rezervuotas stovėjimo vietas ne tik nuosavybės teise naudojamoje teritorijoje, bet ir savivaldybės teritorijoje, parengtas sprendimo projektas dėl vietinės rinkliavos už naudojimąsi rezervuotomis automobilių stovėjimo vietomis Alytaus miesto gatvėse ir aikštėse.

 

Siūloma nustatyti du dydžius už vieną rezervuotą automobilio stovėjimo vietą: S. Dariaus ir S. Girėno, Jotvingių, Ugniagesių, Vilniaus, Birutės, Pulko bei Ligoninės gatvėse vienam mėnesiui kainuotų 50 litų, visiems  metams – 500 litų.

 

Kitose miesto savivaldybės teritorijose vienam mėnesiui – 30 litų, metams – 300 litų.

 

Tikimasi, kad priėmus šį sprendimą pagerėtų automobilių statymo sąlygos mieste. Be to, vietinė rinkliava padėtų surinkti papildomų lėšų, kurios būtų naudojamos gatvėms ir aikštėms prižiūrėti bei remontuoti.

Komentarų nėra