Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytuje atsidariusios AVUS CLINIC įkūrėjai: „Nustebtumėte sužinoję, kokie infekcijų sukėlėjai gali bujoti jūsų organizme“

AVUS CLINIC informacija  •    •  8:01, 2024-03-13
AVUS CLINIC rasite Alytuje, adresu Naujoji g. 124-710.
AVUS CLINIC nuotr.

Alytuje neseniai pradėjo veikti nauja šeimos medicinos ir diagnostikos klinika AVUS CLINIC. Išsamius kraujo tyrimus atliekanti bei intraveninės terapijos paslaugas teikianti įstaiga džiaugiasi galėdama klientams pasiūlyti įvairaus pobūdžio kraujo tyrimus, pagal kuriuos tiksliai ir išsamiai įvertinami paciento sveikatos rodikliai. Klinikai bendradarbiaujant su sertifikuotomis užsienio laboratorijomis, atliekami ir itin sudėtingi, specifiniai tyrimai, kurie padeda nustatyti kūne esančius parazitus ar diagnozuoti įvairias infekcines ligas,  tarp jų – ir tas, kurios išsivystė po erkės įkandimo.

 

Remiantis paskutiniais moksliniais duomenimis, teigiama, kad žmogaus kūnas kolonizuotas nuo 30 iki 40 trilijonų mikroorganizmų, o tai 1 ir daugiau karto viršija žmogaus ląstelių kiekį, kas reiškia, kad apie 1–3 proc. mūsų kūno ląstelių yra bakterijos.

 

 

Mikroorganizmai randami visose kūno vietose: ant odos, plaučiuose, žarnyne, burnoje ir kitur.  Svarbu suprasti, kad ne visi mikroorganizmai yra žalingi žmogaus sveikatai, priešingai – jie yra gyvybiškai svarbūs, nes padeda išsaugoti sveiką virškinimo sistemą, kovoti su peršalimu ir alergijomis. Žarnyno mikrobiotos sutrikimai yra siejami su daugelio ligų atsiradimu ir progresavimu (pvz., diabetas, depresija, nutukimas ir kita), todėl svarbu nuolat papildyti organizmą gerosiomis bakterijomis, išlaikyti tinkamą higieną ir, jei reikia, ieškoti medicininės pagalbos.

 

„Nerimas dėl simptomų pacientams gali sukelti didelį stresą, todėl klinikoje stengiamės atlikti kuo išsamesnius tyrimus, nustatyti negalavimų priežastį ir suteikti visą reikiamą informaciją dėl tolimesnio gydymo. Į mus gali kreiptis ir suaugusieji, ir tėvai su vaikais. Atvykus į AVUS CLINIC tyrimus atliksime tą pačią dieną. Nieko nėra brangesnio už sveikatą“, - kalbėjo klinikos įkūrėjai.

 

Apsilankiusiems šioje klinikoje siūloma ir intraveninės terapijos paslauga. Ši terapija naudojama dėl daugelio skirtingų tikslų, įskaitant stiprių galvos ar nugaros skausmų malšinimą, skysčių ir elektrolitų balanso palaikymą, vėmimo ar pykinimo malšinimą, taip pat vitaminų ar mineralų trūkumo atstatymą. Intraveninė terapija taip pat gali būti naudojama sergant lėtinėmis ligomis ar norint atsistatyti po operacijų. Ji suteikia galimybę itin greitai atgauti energiją, atsikratyti nuovargio bei sustiprinti imunitetą.

 

 

Labai dažnai į kliniką kreipiasi pacientai, jaučiantys sunkų šalutinį vaistų poveikį, apsinuodiję alkoholiu arba tiesiog organizmo valymo tikslais. Tokiu atveju gydytojas skiria intraveninę detoksikaciją, tai – medicininė procedūra, skirta pašalinti toksinus ir kitas kenksmingas medžiagas iš organizmo, naudojant intraveninius skysčius ir specialius vaistus.

 

Visos medicininės procedūros AVUS CLINIC klinikoje yra skiriamos kiekvienam pacientui individualiai ir atliekamos pagal konkretaus paciento būklę bei gydytojo rekomendacijas, procedūros eigą prižiūrint kvalifikuotam slaugytojui.

 

Kaip pasakojo AVUS CLINIC įkūrėjai, jiems patiems teko susidurti su klastinga Laimo liga ir savo kailiu patirti, kiek jėgų, laiko ir stiprybės reikia, kol išsiaiškini, kas tau iš tiesų sukelia visus negalavimus. Uždelsus diagnozuoti šią ligą, pasekmės gali būti nebepataisomos, todėl ir klinikos atsiradimą paskatino žmogiškas noras padėti tiems, kurie jau ilgą laiką varsto gydytojų kabinetų duris, jaučiasi blogai, o tikslios diagnozės taip ir nepavyksta rasti. Tai tik įrodo, kokie svarbūs yra savalaikiai tyrimai, kuriuos atlikti į AVUS CLINIC žmonės atvyksta iš visos Lietuvos.

 

 

Klinikoje teikiamos mokamos paslaugos konkurencingomis kainomis. Pacientams, investuojantiems į savo sveikatą, čia visuomet išsamiai paaiškinama, kokius tyrimus tikslinga atlikti jų atveju, pasiūloma keletas galimų variantų, suteikiant plačią pasirinkimo laisvę.

 

AVUS CLINIC – tai ne tik klinika, kurioje galima gauti aukščiausios kokybės medicinos paslaugas, bet ir vieta, kur kiekvienas pacientas jausis suprastas, gerbiamas ir rūpestingai prižiūrimas. Tad jei blogai jaučiatės, stokojate energijos, norite pasikonsultuoti, o gal tiesiog sustiprinti imunitetą – atvykite, jus pasitiks empatiškas, malonus ir profesionalus kolektyvas.

 

AVUS CLINIC:

Tel.: +370 612 96 411

E.p.: registracija@avusclinic.lt

Adresas: Naujoji g. 124-710, Alytus

FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=61556959717263&sk=friends_likes

Komentarų nėra