Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 25 344

Alytų pasieks reagentai, antradienį pradės dirbti mobilusis punktas

alytusplius.lt inf.  •    •  11:09, 2020-03-23
Mobilus patikros punktas turėtų pradėti veikti antradienį.
Alytusplius.lt nuotr.

Pirmadienio vakarą Alytų turi pasiekti pirmieji reagentai, o antradienį pradės dirbti Pramonės gatvėje įrengtas mobilus patikros punktas.

 

„Šiandien turėtume parsivežti reagentų”, - sake Alytaus miesto savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos operacijų vadovė Neringa Rinkevičiūtė.

 

Punktas prie Alytaus kultūros centro buvo įrengtas jau praeitą savaitę. Jame dirbsiantiems medikams buvo surengti mokymai, tačiau mobilus punktas dirbti taip ir nepradėjo – iš ministerijos, iš kurios gaunamos žinios nuolat keitėsi, nebuvo gauta reagentų.

 

Informacijos apie Alytuje koronavirusius užsikrėtusius asmenis kol kas nėra. Jos neturi ir ekstremalių situacijų komisija.

 

Nėra informacijos ir apie iš užsienio grįžtančius asmenis, sugrįžtančius į konkrečią savivaldybę – kiek tokių asmenų grįžta, kur jie apsigyvena.

 

„Mums tokios informacijos niekas neperduoda. Mes žinom tik apie tuos, kurie kreipiasi dėl laikino apgyvendinimo asmenų izoliavimui skirtose patalpose“, - sakė N. Rinkevičiūtė.

 

Anot jos, tam skirtuose sportininkų namuose miesto stadione šiuo metu gyvena trys asmenys. Skambinančių dėl apgyvendinimo yra labai daug. Tačiau daug yra ir tokių, kurie pasako, kad atvažiuos ten gyventi, bet paskui praneša susiradę kitą vietą.

 

Kaip informavo Alytaus policijos komisariato atstovė Kristina Janulevičienė, per pirmąją karantino savaitę policija gavo 91 pranešimą apie iš užsienio grįžusius ir saviizoliacijos nesilaikančius asmenis. Pareigūnai tokius asmenis įspėja ir informaciją apie tai perduoda Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai